gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Havanın Sözlük Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar acaba Havanın Sözlük Anlamı nedir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Havanın Sözlük Anlamı hakkında ki bilgiler için çok tşk ederim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hava Nedir

Hava Ne Demektir

Hava:

1-Havayuvarını oluşturan, bütün canlıların solunumuna yarayan renksiz, kokusuz, akışkan gaz karışımı.

2-Gök, gökyüzü.

3-Meteorolojik olayların tümü.

4-Çevreyi kuşatan boşluk.

5-Canlılar üzerindeki etkisine göre bir yerin iklimi.

6-Gök doğrultusu.

Sabah kalktığında pencereden, baktı havanın bulanık olduğunu görünce içine bir sıkıntı düştü.

Havanın Sözlük Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikoterapinin Sözlük Anlamı

Psikoterapinin Sözlük Anlamı

Psikoterapinin sözlük anlamı, ruhsal yolla tedavi etmek şeklinde tanımlanabilir. Batı dillerinde kullanılan psikoterapi terimini İngilizcesi olan "psychotherapy" kelimesinden hareketle izah edersek, bu terimin iki kelimeden oluştuğunu görürüz. Buradaki "psycho" kelimesi "psyche anlamına olup can ve ruh manasınadır. "Kelimenin kökeni Grekçe de yine can, nefs ve ruh...
  2. Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir

Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir

Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Anlamı Nedir Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir Merhaba Melek'ler, günlük hayatta sıkça kullandığımız ya da duyduğumuz Merhametten Maraz Doğar Atasözünün anlamı nedir diyenler için bu sayfamızda Merhametten Maraz Doğar Atasözünün anlamı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bir kimsenin karşılaştığı kötü durum karşısında üzüntü duyar ve o...
  3. Ateş Püskürmek sözlük Anlamı

Ateş Püskürmek sözlük Anlamı

Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Ateş Püskürmek sözlük Anlamı Kızgın zamanlar için kullandığımız ateş püskürtüyor sözünün anlamı nedir diye hiç merak ettiniz mi Melek'ler? Ben ettim ve bu deyimin anlamı hakkında da bir araştırma yaptım:) Buyrun Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Melek'lerim:) Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı Çok öfkeli olmak, ağır sözler söylemek anlamında kullanılır.
  4. Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Nedemektir Anlamdaşlık Sözlük Anlamı Nedir "Anlamdaşlık nedir?" diye soran misafirimizin sorusunu buradan sizlerlede paylaşarak cevaplıyoruz Melek'lerim. Buyrun Anlamdaşlık kelimesinin anlamını hepbirlikte öğrenelim. Eş anlamlı olma durumu, anlamdaşlık İki veya daha çok kelimenin aynı veya birbirine yakın anlam taşıması: kızmak sinirlenmek, öfkelenmek hiddetlenmek...
  5. Hippi Nedir?

Hippi Nedir?

İnsan varlığını ve onun değerini hesaba katmayan savaşların oluşturduğu sosyo-ekonomik ve düşünsel kayıp ve acılardan sonra toplumda bir akım olarak beliren, İkinci Dünya Savaşı sonrası, atom bombasının insanlık ideallerini ve hayallerini nedeyse sıfıra indirdiği, orta ve üst kesimlerinden gelen, sosyal yaşamının, çalışma düzenin bir parçası olma ve bir yerlere varma prensiplerini hiçe sayan,...

Sayfayı Paylaş