gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Havlu mu köpek mi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

köpek resimleri havlu köpek ay bu ne yaaaaaa ne kadar farklı bi köpek allahım sen nelere kadirsin

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay gercekten cok ilgincmis ya :S:S:S

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
Havlu mu köpek mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Köpek mi Aldınız?

Yeni Bir Köpek mi Aldınız?

Eğer ilk defa evinize bir köpek alıyorsanız yetiştirme kurallarına daima uymanız gerekir. Eğer daha önce bir köpek yetiştirdiyseniz geçmişte yapmış olduğunuz bazı hataları artık tekrar etmemelisiniz. köpek yetiştirmiş bazı insanlar çevrelerine yetiştirme ile ilgili bilgi verirler fakat oluşacak kötü sonuçlara asla katılmazlar; derler ki benim köpeğinde sonuç mükemmeldi köpek aldıktan...
  2. Dişi Köpek mi Erkek Köpek mi Almalı?

Dişi Köpek mi Erkek Köpek mi Almalı?

köpek resimleri kopek köpek resmi dişi mi erkek mi köpek, dişi, erkek, seçimi nasıl olmalı, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evinize bir köpek almaya karar verdiniz.Ama ne cins alacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.O halde aşağıda ki yazıya bir göz atın ve kararınızı öyle verin.. Dişi köpek Dişi herzaman daha iyidir çünkü dişi köpeklerde...
  3. Köpekler balık yer mi ?

Köpekler balık yer mi ?

Benim bir köpeğim var ona balık vermek istiyorum. Acaba köpekler balık yiyebilir mi köpeği olanlar cevaplarsa sevinirim.
  4. Köpeğe Balık Verilir mi?

Köpeğe Balık Verilir mi?

köpeklerin beslenmesi, ne yerler, balık yerler mi, balık verilir mi, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Köpek besleyen meleklerimizin merak ettikleri bir konuyu burada izah etmek istiyoruz melekler :) Konu köpeklerin balık yiyip yiyemeyeceğiyle ilgili.Hiç düşündünüz mü?..Anlatalım; Köpeklere balık verilebilir ancak kızartma mideleri için sakıncalı olabilir,balığı çiğ vermeniz...
  5. Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Köpeğim var ve alt kattaki komşum sürekli beni şikayet etmekle tehdit ediyor, dalaşıyoruz.İyice doldum patlamak üzereyim, acaba dediği doğru mu beni şikayet etse bunun cezası var mı ? Bu nasıl iş, ben hayvan besleyemeyecekmiyim? Bir de şu köpek itlafına yol veren yasa da var :S

Sayfayı Paylaş