havlu ve bornoz modelleri

M

Misafir

Forum Okuru
havlu ve bornoz modelleri
Ev tekstilinin olmazsa olmazı bornoz ve havlulardır. Güzel bir banyo sonrası bu yumuşacık tekstil ürünleri ile kurulanırız. Kumaşın cinsi iyi olmalıdır ki vücudun tüm nemini çeksin. Bazı bornoz kumaşları , kalitesiz olduğun dan vücudu iyi kurulamıyor. Bu yüzden bornoz alırken kumaşının % 100 pamuk olmasına dikkat etmeliyiz. Aynı seçim sıklıkla kullandığımız el havluları için de geçerlidir. Günümüzde bilindik markalar bu konuda çok hassas ve bu kriteri göz önüne alarak en kaliteli havlu ve bornoz üretimini yapmakta. Bornoz modellerine şöyle bir baktığımız da , farklı ve güzel tasarımlar görmek mümkün. Nakışlısı,dantel detaylısı , ve belli figürlerin baskısın dan oluşuyor. Biz sizler için en şık ve kullanışlı bornoz ve havlu modellerini araştırdık. Beğendiğimiz havlu ve bornoz modellerini sizlere fikir olması açısın dan paylaşıyoruz. Bu modeller den biri mutlaka zevkinize uyacaktır.

bornoz modelleri 2.jpg

bornoz modelleri 3.jpg

bornoz modelleri 4.jpg

bornoz modelleri 5.jpg

bornoz modelleri 6.jpg

bornoz modelleri 7.jpg

bornoz modelleri 8.jpg

bornoz modelleri 9.jpg

bornoz modelleri 10.jpg

bornoz modelleri.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: havlu ve bornoz modelleri

Cıvıl cıvıl rekli renkli havlu ve bornozlar..Göze hitap ediyor resmen hepsi çok güzel ve çok beğendiğim.emeklerine sağlık canım benim:)

Cevap: havlu ve bornoz modelleri

Hepsi güzel vallahi...hangisini alacagimi sasirir,zor karar verirdim herhalde.Tesekkürler melegim.:)

fiesta bornoz

fiesta bornoz kullanıyorum ama hiç memnun değilim. şirkete email yazarak bilgi verdim ve yardım istedim. hiç bir karşılık gelmedi.

çok güzeller uğraşın için teşekkürler bornoz takımımı yenilemenin zamanı gelmişti

Geri