gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Havuç suyu ile kırşıklıklara meydan okuyun

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yüz hatlarımız da yada göz çevrelerimiz de yaş ilerledikçe ortaya çıkan kırışıklıklar bizi çılgına çevirir.Erkekleri bilmem ama biz kadınlar bu konu da çok hassasız.Kırşıklık bir kadının cildinin bozulduğunu hatta yaşlanmaya başladığı belirten bir işaret haline geldi. Yüzünde en ufak bir kırışıklık gören bir kadın hemen ''ben yaşlanıyorum'' diyor.Ama artık bu cümleyi kurmanız imkansız hale gelicek.Nasıl diye soracaksanız; buyrunuz diyorum.Havuç suyu ile kırşıklıklara meydan okuyun:):):)
    Tarifi aynen veriyorum:

Havucu katı meyve sıkacağı ile sıkın. Yarım bardak havuç suyu ile bir çay bardağı zeytinyağını cezveye koyun. Hafif ateşte pişirin. Üstteki yağlı kısmı cildinize sürün.Hem kışın besleyici krem hemde kırşıklıklarınızdan kurtulmanızı sağlayacak bu kürü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

''Yarım bardak havuç suyu'' demişsin ya Meçhul'üm, bu bardak su bardağı mı yoksa çay bardağımı ölçüsü? :)))) Ben merak ettiğime göre herkes merak eder :) Buna da bir açıklık getirirsen, inan hanımlara büyük bir sevap işlemiş olursun cicim :)

Havuç suyu ile kırşıklıklara meydan okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havuç, akciğer kanserine meydan okuyor

Havuç, akciğer kanserine meydan okuyor

Uzmanlar, kansızlık halinde sabah, öğle ve akşam bir çay bardağı taze havuç suyu içilmesini, eğer suyu çıkarılamazsa havucun ince ince rendelenmesini ve iyice çiğnenerek yenilmesi öneriliyor. Mide ve bağırsak kanamalarında da havuç suyu çok faydalı. Havuç; özel şekeri ve içerdiği A vitamini ile karaciğeri kuvvetlendiriyor. Her gün bir havuç yemek, akciğer kanseri tehlikesini yarıya...
  2. Elmalı – Üzümlü - Havuç Suyu

Elmalı – Üzümlü - Havuç Suyu

Malzemeler 3 Adet Elma 1 Adet Hvuç 1 Salkım Çekirdeksiz Üzüm Hazırlanışı Meyveleri iyice yıkayın. Üzümleri tanelere ayırın, elmaların saplarını ve çekirdeklerini çıkarın (kabuklarını soymayabilirsiniz) havucu da soyun. İri dilimler halinde meyva sıkacağından geçirin. İster süzerek ister süzmeden ama hiç bekletmeden bebeğinize verin.
  3. Havuç suyu faydaları

Havuç suyu faydaları

hamilelikte havuç hamilelikte havucun faydaları havuç suyunun faydaları suyunun tüketimi Havucun faydalarını az çok hepimiz biliyoruz özellikle en fazla bildiğimiz özelliği gözlere iyi gelmesi.Peki havuç suyunun faydalarını biliyormusunuz? Bakalım uzmanlar havuç suyu hakkındaki açıklamaları nelermiş haberimizin detayına geçiyorum Uzmanlar, havucun, süratle kan yapıcı, kuvvetlendirici,...
  4. Yıllara meydan okuyun

Yıllara meydan okuyun

Yıllar geçse de genç kalmayı kim istemez. Bunun için yapmanız gereken, bazı ayrıntılara dikkat etmek. Her zaman genç görünmek için kendinize özen göstermeniz yeterli… Silüetiniz önemli Uzaktan kimler genç görünür? İnce bir silüete sahip ve sırtını dik tutanlar. Fazla olan her kilo her zaman yaşınızı daha yükü gösterir. Gülümsemeyi ihmal etmeyin Canlılık, yani sağlıklı olmak insanı en azından...
  5. Tarçınlı Bal Karışımı İle Hastalıklara Meydan Okuyun!

Tarçınlı Bal Karışımı İle Hastalıklara Meydan Okuyun!

tarçınlı balın faydaları, tarçınlı bal neye iyi gelir, tarçınlı bal karışımı faydaları İşte iki muhteşem ikili yanyana...Biri bal diğeri tarçın...İkisininde sağlığa inanılmaz faydaları var. Tarçınlı bal karışımı ise başlıbaşına birçok hastalığa iyi geliyor. Cilt enfeksiyonlarından kalp rahatsızlıklarına kadar mucizevi faydaları olan tarçınlı balın detaylı bir şekil de yararlarını sizler için...

Sayfayı Paylaş