gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Hayal ablam nerde...

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Uzun zamandır Hayal ablamı göremiyorum neden gelmiyo siteye merak ediyorum acaba bi sorunu sıkıntısı mı var bilgisi olan yazabilir mi?:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgli Hayal, öğretmen olduğu için, öğrencilerinden vakit bulamıyor, ne yazık ki onun öğrencileri bize kuma oldu :D:D Sağlık ve moralmen çok iyi, çok şükür:) Zira oldukça fazla yoğun :)

ßeLeN ve RefRa bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Saol ***** merak ediyodum :)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet kendisi öğretmen ve öğrencileriyle meşgul lütfen rahatsız etmeyinizz aaaa :D ben arada facebookta paylaştıklarını görüyorum :D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hayalim ve Şulem özledim ikisinide..

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım arkadaşlarım tatlı Refram aynen *****'ın dediği gibi öğrencilerim benim bütün zamanımı alıyor. Onlara en iyi eğitimi vermek için evde bile boş durmayıp bişeyler yapmaya çalışıyorum.:) Çok özledim herkesi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın.

RefRa bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ne kadar güzel... Çok iyi ablacım sen en iyisini yapıyosun
    Bu devirde senin gibi öğretmen bulmak çok zor :)

Hayal ablam nerde... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ablanın günlüğü

ablanın günlüğü

bir ablanın günlüğü 5 haziran 1977=> annem bugün babama "hamileyim" gibi bişey söyledi... babam da çok sevindi nedense... hadi bakalım hayırlısı 18 eylül 1977=> annem acayip kilo aldı hiç dikkat etmiyor bu aralar kendine... kocaman bir göbeği var... 25 kasım 1977=> babam sürekli annemin karnına kulağını dayıyor... manyak mı bu adam? 19 aralık 1977=> annem iyice...
  2. Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde turizm işletmeciliği yapan 33 yaşındaki Meral L., sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini ele geçiren ablası, eniştesi ve yeğeninin kendisine şantaj yaptıklarını ileri sürerek savcılığa şitayette bulundu. Sevişme görüntülerinin olduğu CD'lerin evinde bulunduğu abla G.Ö. ile eniştesi M.Ö. ve yeğeni S.M. hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı....
  3. Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

Abla Kardeş Sevgisi Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir. Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de,...
  4. handan ablama

handan ablama

mrhb handan abla ben sitenizin yeni uyesiyim austuraliada yasiyorum evliyim suan kardesimi yanima getirmek istiyorum 3 ayligina fakat buraya gelip kaldigi kisa sure icinde birini bulup evlenmesini temenni ediyoruz ailece cunku benim burada hic esim ve cocuklarim disinda kendi ailemden kimse yok o nedenle en azindan kardesimin gelip benim yanimda kalmasini istiyorum onun icin bir acilim...
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş