gebe
  1. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayal değil en çok istediğim şey(ler)

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında hiphopRKYrapper tarafından paylaşıldı.

valla benim şu en çok istediğim şey daha doğrusu birbütün halinde istediklerim..hepsi birbirine bağlı çünkü... yönetmen olmak ve tüm dünyanın filmlerimi tanıması....

tabi bunun için öncelikle üniv kazanmam gerekiyor...busene olmadı çok büyük hayal kırıklığı oldu bnm için ama :(

busene olur inş...Anadolu Üniv. okumak tabi üniv hayalim de...

yönetmen olmak,kendi film şirketimi kurmak vs.. bunlar benim hayallereim tabi madii olanlar..

manevi olarak hayallerimse...hmm...umreye,hacca gitmek,oraları görmek,oranın havasını solumak,
    ailemin bana verdiği bu emekleri boşa çıkarmamak,bu emeklerin karşılığının olması,kendi ayaklarımın üstünde durup kendi hayatımı kurabilmek vs.vs..

bitane daha var ama :D

o çok gizli bir hayal...

zaten hayal olabilcek bişey sadece:(

2. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hayal değil en çok istediğim şey(ler)
    Umut ve hayallerimizdir bizi ayakta tutar, onlara ulaşmak için mücadele ederiz.

Dilerim mücedelende pes etmezsin, pes etmediğin müddetce hayallerini gerçekleştire bilirsin.
    Ben meleklerin mücedeleci olanını severim :D:D:D Zaten pes edecek olsan bu kadar şey istemezdin. :)
    Herşey gönlünce olsun umutların ve hayallerin hep sürsün :)

3. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hayal değil en çok istediğim şey(ler)

çok çok sağol...
    inş. busefer istediklerime ulaşırım...
    Allah hepimizin gönlüne göre versin...

hayal değil en çok istediğim şey(ler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarın Uyandığında Kurtulmuş Olmayı En Çok İstediğin Şey Nedir?

Yarın Uyandığında Kurtulmuş Olmayı En Çok İstediğin Şey Nedir?

Melekler katılım bekliyorum açıkçası çok merak ediyorum:D :haha: haydi ankete:)
  2. Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil

Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil

. Kendimi anlatmak istedim sana ama boşaydı.Senin anlamak gibi bir niyetin yoktu.Çırpınışlarım boşaydı.Çabalarım sonuçsuzdu.İnsan görmek istediğini görür derler.Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil. Beni anlamadın ya,ona yanıyorum şimdilerde! Seven bir çift göz vardı bir zamanlar.Sana her bakışında yaşlarla dolan bir çift göz.Başkalarının kaybolmak için herşeyi...
  3. En Ler

En Ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

Çok istemek öğretildi. Çok istersen Başarırsın çok istersen her şey yoluna girer Acaba gerçekten öle mi ? Eğer öle olsaydı dilenciler sabah akşam istiyorlar neden onlar zenginler sınıfına giremiyorlar ? Gerçi hemen karşı çıkıp diyebilirsiniz ki evi arabası olan dilenciler var piyasada Onlar dilenci değil dilenci taklidi yapanlar. E peki istemeyelim mi ? Herşey istemekle başlar orda bir...
  5. Kadınların En Çok Para Harcadığı Şeyler!

Kadınların En Çok Para Harcadığı Şeyler!

kadınların en çok para harcadığı şeyler kadınların parası neye gider Sevgili melekler, kadınlarla erkekler kıyaslandığında kadınların daha çok para harcadığı söylenir ancak yapılan araştırmalar erkeklerin kişisel bakımları için kadınlardan çok daha fazla para harcadıklarını ortaya çıkarmıştır. Kadınların en çok harcama yaptığı 5 sektör -Makyaj: Kadınlara özel bir tüketim kalemi olan...

Sayfayı Paylaş