gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hayal dünyası!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: hayal dünyası!
    Resimler gözükmedi bende:S

hayal dünyası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avatar dünyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 3,4 yaş çocuğunun hayal dünyası

3,4 yaş çocuğunun hayal dünyası

3 yaş çocuğuna uygun etkinlikler Sevgili melekler, Bu yaş dönemindeki çocukların en önemli özelliği sürekli hareket halinde olmalarıdır. Hoplamayı, zıplamayı severler. Artık daha dengeli hareket ettikleri için koşmak ve istediğinde durmak başarabildiği şeylerdir.:) Anne okulda resim yapıyorduk ne oldu biliyor musun? Çizdiğim dinozor kağıttan yere atladı. Hem de kanatlı bir dinozor. Ben...
  3. Inci dünyası

Inci dünyası

inci dünyası BAYANLARA EN ÇOK YAKIŞAN TAKILAR ARASINDA İLK SIRALARDA ŞÜPHESİZ İNCİ BULUNUYOR...ASALETİ ZARİFLİĞİ İLE BİR BAYANA UYUM SAGLAYABİLECEK HARİKA TASLAR...İŞTE İNCİLERDEN OLUSAN KOLEKSİYON BUYRUN...
  4. Şizofrenlerin Hayal Dünyası

Şizofrenlerin Hayal Dünyası

hayal dünyasında yaşama hastalığı hayal dünyasında yaşamak Zihni bir bilgisayar gibi düşünürsek ve aynı anda birden fazla işlem yaptığını/ program çalıştırdığını varsayarsak, şizofreni de böyle bir şeydir. Püf noktası ise yapılan işlemlerin birbirinden habersiz gibi durmalarıdır. Yani birden çok zihinsel eylem vardır ve bunların birbirinden haberleri yoktur. Zaten, eğer haberleri olsaydı pek...
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş