gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hayal dünyasına hoş geldiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hayal dünyasına hoş geldiniz

cok guzel canim,,emegine saglik canim

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: hayal dünyasına hoş geldiniz

emeğine sağlık canım

hayal dünyasına hoş geldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm dünyanın hayalini kurduğu telefon

tüm dünyanın hayalini kurduğu telefon

Tüm dünyanın hayalini kurduğu yeni Nokia 8710i Özellikleri: - 3,2 MP entegre kamera, - 3" LCD ekran, - 10X optik zoom, - Sesli video, (fabrika çıkışlı gamze özçelik videosu içinde !) - Bluetooth 100mt., - 512 Mb Sd card (arttrılabilir) - MP3 player, - Radyo + kulaklık vesaire... Tüm bu özellikler sadece ve sadece 9510 $ :s8: ***satın almak isteyenler maıl...
  2. Hoş geldin gülüm

Hoş geldin gülüm

Hoşgeldin Gülüm Su Gibi Ömrün Olsun Yangınlarıma Sular Yağdırdın Damla Damla Söndüm Serinledim Onar Onar Saydığım Kayıp Yıllarımı Onardım Saat Saat Bulundum Mechulden Gün Yüzüne Çıktım Günler Gördüm Yüzünde Gönlümün Kapılarını Sana Açtım Çalmadan Gir Diye Adıyorum Sana Onca Kırık Aşktan Sonra Arta Kalanımı Temize Çekiyorum Sende Bütün Yalanlarımı Senin Aşk'daki Kadrini Bilmek İçin...
  3. Hoş geldin kadınım

Hoş geldin kadınım

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin yorulmuşsundur; nasıl etsemde yıkasam ayacıklarını ne gül suyum ne gümüş leğenim var, susamışsındır; buzlu şerbetim yok ki ikram edeyim acıkmışsındır; beyaz ketenli örtülü sofralar kuramam memleket gibi yoksuldur odam. Hoş geldin kadınım benim hoş geldin ayağını basdın odama kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi güldün, güller açıldı penceremin demirlerinde...
  4. ben geldim hoş geldim

ben geldim hoş geldim

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim bu site hakkında fazla bilgim yok beni bilgilendirirseniz sevinirim :):D
  5. Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebek şekerleri modelleri.Bazen hiç olmadık zaman da girerler hayatımıza bazende yıllarca özlemle bekleriz bebeklerimizi kucağımıza almayı daha doğmadan hayatımızın birer parçası olurlar kalp atışlarını dinleriz heyecanla onlara bişey omasın diye kendimize hiç olmadığı kadar iyi bakarız daha görmemişizdir bile ama onları kaybetmekten çok korkarız sanki birer gelin birer damatmış gibi çeyiz...

Sayfayı Paylaş