HaYaL*imizin DoĞuM GüNü =)

M

* MuCiZé *

Forum Okuru
HaYaL*imizin DoĞuM GüNü =)
doğum günü resimleri dogumgunu doğum günü doğumgünü resmi
hayalim canım kuzum doğum günün kutlu olsun,nice nice sağlıklı mutlu yıllara.seni çooooooook seviyorum.herşeyin en en en iyisini hakediyosun,umarım herşey gönlünce olur.yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun.
'keşke'siz bol 'iyiki'li bir yıl diliyorum...:h015: iyiki doğdun :nazar:

canım benım mutlu yıllar tatlım saglıklı bir yaşa daha adım ettın nice huzurlu saglıklı yaşlara.....

HappyBirthday51.gif

canım doğumgünün kutlu olsun sağlıklı huzurlu ve sevdiğiklerinle nice yaşlara.
dogumgunu9ap5.gif

Beni unutmayıp doğum günümü kutladığınız için çok teşekkür ederim meleklerim.Hepinizi çok seviyorum :)

Mutluşum çiçeklerimi ve pastamı da ayrıca beğendim :)Saol kuzu kulağım :)

Canim Dogum günün Kutlu olsun Mutlu benden önce davranmis :):)

Tatlim allah herseyi gönlüne göre versin :) Saglikli, mutlu ve huzurlu daha nice yillara :kiss: :kiss:

dogumgunu5fd8.jpg

♥ Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara

happy_birthday_10-728921.gif

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin... Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

Geri