gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

HaYaL*imizin DoĞuM GüNü =)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

doğum günü resimleri dogumgunu doğum günü doğumgünü resmi hayalim canım kuzum doğum günün kutlu olsun,nice nice sağlıklı mutlu yıllara.seni çooooooook seviyorum.herşeyin en en en iyisini hakediyosun,umarım herşey gönlünce olur.yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun. 'keşke'siz bol 'iyiki'li bir yıl diliyorum...:h015: iyiki doğdun :nazar:

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım mutlu yıllar tatlım saglıklı bir yaşa daha adım ettın nice huzurlu saglıklı yaşlara.....

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım doğumgünün kutlu olsun sağlıklı huzurlu ve sevdiğiklerinle nice yaşlara. [​IMG]

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Beni unutmayıp doğum günümü kutladığınız için çok teşekkür ederim meleklerim.Hepinizi çok seviyorum :)

Mutluşum çiçeklerimi ve pastamı da ayrıca beğendim :)Saol kuzu kulağım :)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki varsın hayal iyiki doğdun iyiki bizlerlesin
    nice mutlu yıllara

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler şulecim :)

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim Dogum günün Kutlu olsun Mutlu benden önce davranmis :):)
    Tatlim allah herseyi gönlüne göre versin :) Saglikli, mutlu ve huzurlu daha nice yillara :kiss: :kiss:

8. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara

9. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]canım mutlu yıllar sana doğum günün kutlu olsunn

10. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin... Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

11. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günün kutlu olsun hayalcim yaşadığın her doğum günün bir öncekinden güzel geçsin sevdiklerinle birlikte daha nice doğum günleri kutla inşallah istediğin her şeyin bir an önce olması dileğiyle mutlu yıllar:))

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım meleklerim beni çok mutlu ettiniz hepinize içten dilekleriniz ve tatlı sözleriniz için çok teşekkür ediyor ve hepinizi o güzel kalplerinizden öpüyorum :)İyi ki varsınız ...

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hayalim yafrim gurbaneyyyyyyyyyyyyyyy ililili iyiki doğdun gördunmu kaç yasında oldun özgursun kanatlandın :D:D:D iyiki doğdun iyiki tanıştık iyiki arkadaşım oldun msn yi her açışımda orda ismini görmek okadar hoşuma gidiyorki iyikide benim dadlum oldun canum kuzum bidenem lililililil seni sevişom ben :D:d:d:D

14. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    iyi ki doğdun hayaletimmm, nice nice nice nice gani gani gani yaşlar diliyorum sana, sevdiklerinle beraber inşaallah!!

HAPPY BIRTHDAYYYYYYYYYYY

:d045::h015::tasu::tasu::şerefe::dancing:

15. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günün kutlu olsun canım...Yeni yaşında gönlünden geçen bütün güzelliklerin olması dileğimle

HaYaL*imizin DoĞuM GüNü =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum günü msjları

doğum günü msjları

küçük iskender doğum günü sözleri küçük iskender doğum günü babaya mesajları baba mesajları şiiri 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en...
  2. Doğum Günü Gifleri

Doğum Günü Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğum günü konuşmaları...

Doğum günü konuşmaları...

doğum günü konuşmaları doğum günü konuşması gününde ne söylenir dogum gunu konusmasi dogum gunu konusması Söylenen: Sana layık değil ama... Anlamı: Dünyanın parasını verdik, sen de unutmazsın inşallah... Söylenen: Ne zahmet ettin, hatırlaman yeterdi... Anlamı: Biz de sana almıştık... Ne var acaba içinde... Söylenen: İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Anlamı: Varsın ama bize bir faydan yok......
  4. İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

ingilizce doğum günü kutlama ingilizce doğum günü mesajları şarkıları yabancı şarkıları şarkısı İngilizce Doğum Günü Kutlama Mesajları,İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri, Türkçe Anlamları İle Beraber İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri Olakı yabancı uyruklu bir tanıdığınızın yada arkadaşınızı mutlu günlerinde ve tebrik etmek istersiniz. İşte tam sizlere göre ingilizce ve türkçe...
  5. Bebişlerimizizn ilk doğum günü

Bebişlerimizizn ilk doğum günü

bebeğinizin doğum günleri bebeğimize ilk doğum günü fikirleri.Bebeğinizin ilk yaşlarını kutlamak bu özel günleri siz ve dostlarınız için hoş anılar haline getirmek artık çok daha kolay ve eğlenceli bebeğinizin doğum günü organizasyonu için basit tüyolar ve eğlenceli tavsiyeler burda melekler Bebeğinizin İlk Doğumgünü ve Doğumgünü Fikirleri Bebeğinizin doğum günü, sizinle birlikte...

Sayfayı Paylaş