gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hayal Kahraman Özalp Hakkında Bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hayal garip hayal kahraman özalp hayatı kahraman özalp murat biyografi ali garip hayal kahraman özalp kimdir, kısaca hayatı, bilgileri Herkes onu aslında Çocuklar Duymasın isimli diziden tanıdı, şimdi Hayal Kahraman Özalp'i kısaca tanıyalım.

Doğum adı Hayal Garip Doğum 7 Nisan 1985 (1985-04-07) (25 yaşında)
    Büyükada, İstanbul, Türkiye
    Ulus Türkiye
    Evlilik(ler)i Murat Kahraman Özalp
    Meslek(ler) Sinema ve tiyatro oyuncusu

Hayal Kahraman Özalp (Doğum adı: Hayal Garip) (d. 7 Nisan 1985) Türk oyuncu

Hayatı ve Kariyeri

1985 yılında İstanbul Büyükada'da doğdu. 2008de TRT’de yayınlanan Kadir İnanır'ın başrolü paylaştığı İpsiz Recep dizisinde Leyla'yı, 2009'da İstanbul'da Aşık Oldum dizisinde Işıl olarak oynadı. 2010 yılın Temmuz ayında İpsiz Recep'te rol arkadaşı olan Murat Kahraman Özalp ile evlilikten sonra Hayal Kahraman Özalp adını aldı. Şu sıralar ATV'de yayınlanan, tekrar başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde büyümüş Duygu karakterini canlandırıyor.

Filmografisi

Başlangıç Yapım Rol Notlar

2008 İpsiz Recep Leyla
    2009 İstanbul'da Aşık Oldum Işıl
    2010 Çocuklar Duymasın Duygu

Hayal Kahraman Özalp Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzman Psikolog Alanur ÖZALP

Uzman Psikolog Alanur ÖZALP

alanur özalp dr alanur özalp uzman psikolog doktor dralanur Uzman Psikolog Alanur ÖZALP anlatımıyla panik atak YouTube - Uzman Psikolog Alanur ÖZALP" YouTube - Uzman Psikolog Alanur ÖZALP
  2. Hd Ready hakkında bilgi

Hd Ready hakkında bilgi

Merhaba.Televizyon almayı düşünüyorsunuz ve hd ready özellikten bahsediyor bazı televizyonlarda.Nedir bu özellik ?
  3. Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis hastalığı Endometriozis nedir Endometriozis tedavisi Endometriozis hastalığı çok fazla duyulmasa da kadınlar arasında oldukça yaygın olan bir hastalıktır. Kadın hastalıklarından biri olan Endometriozis hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri uzmanlardan sizler için aktarıyoruz. Endometriozis kadınların yaklaşık yüzde onunu...
  4. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş