gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayal'den Bir avatar hazinesi...

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Karar vermek zor...Sen çeşitleri sundukça kafam karışıyor...hepsini kullanasım var hahaha

Hayal'den Bir avatar hazinesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çikolata hazinesi

çikolata hazinesi

ÇİKOLATA HAZİNESİ Malzemeler: Pandispanya: 1 poşet Dr. Oetker Pandispanya Un 3 yumurta 9-10 yemek kaşığı su 1 su bardağı kavrulmuş ve öğütülmüş fındık Dolgu: 1 poşet Dr. Oetker Krem Şanti 1 su bardağı soğuk süt Kaplama: 1 paket Dr. Oetker Kakaolu Pasta Kreması 1,5 su bardağı soğuk süt 1 poşet Dr. Oetker Çikolatalı Sos 2,5 çay bardağı...
  2. osmanlı hazinesi

osmanlı hazinesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir kaç avatar

Bir kaç avatar

Ben beğendim ve sizinle paylaşmak istedim belki beğendiğiniz olurda avatarınıza koyarsınız:)Buyrunuz;
  4. Güzel Bir Avatar Arşivi

Güzel Bir Avatar Arşivi

Avatarı olmayan, değiştirmek isteyen melişler toplanın bakıyım size en güzel avatarları getirdim. Çok güzel avatarlar sırf sizin için bir araya geldi..
  5. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)

Sayfayı Paylaş