gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hayalimdeki kır evi meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kır evi örnekleri Bahçeli ev örnekleri
    Kocaman bir bahçesi, ahşap panjurları olan bir kır evi hayalim var. bu kır evi örnekleri tam da benim hayalime uygun. Yeşillikler içinde ve bol çiçekli bir bahçeye sahip. Yazın 3-4 ay geçirsem bu evde örüm kesin uzar benim:)

Hayalimdeki kır evi meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayalimdeki ev:)

hayalimdeki ev:)

hayalimdeki evler hayalimdeki evin resmi ev ev resimleri resmi arkadaşlar tabiki hayalimizde kurduğumuz bir evi internet sayfalarında bulamayız ama en azından yakın olan ları seçip baylaşabiliriz mesela ben bu tarz bir evde oturmak isterdim
  2. perdelerle kır evi havası..

perdelerle kır evi havası..

perdeyi mutlaka kullanıyoruz evimizde tabi herkesin dekorasyon anlayışı ve tarzı farklı şimdi son zamanlardaki modelleri bir kenara bırakıp biraz eskiye dönmek ister misiniz? isteyenler vardır diye düşündüm :) ve çok şirin perdeleri sizlerle paylasmak iştedim böyle perdeler babaannemin evinde vardı sizde kır evi havası katmak iştiyorsanız kullanabilirsinmiz......
  3. Güzel bir kır evi

Güzel bir kır evi

Kır evi dekorasyonu Country tarzı dekorasyon Kır evlerini çok beğeniyorum. Negüzel doğayla baş başa. Kır evlerinin de dekorasyonu tarzına yakışır oluyor tabiki. Modern tarzla döşenmiş bir kır evi düşünemiyorum. Kır evine en çok yakışan tarz counrty tarzı. İşte meleklerime göze kır evi dekorasyonu;
  4. Hayalimdeki ev

Hayalimdeki ev

Bahçeli ev tasarımı Şirin ev tasarım Bu şirin mi şirin ev dekorasyonu tamda aradığınız ev olabilir meleklerim.Yanlız kalmak ,eğlenmek,vakit geçirmek için çok şirin bir tasarım olan bu müstakil ev dekorasyonu,sizin hayatınızdaki belki de en güzel yer olacak. Bu bahçeli,müstakil ev tasarımını istediğiniz gibi döşeyip,dekorasyonda harikalar yaratabilirsiniz.
  5. evde kır pidesi yapabilirmiyim

evde kır pidesi yapabilirmiyim

Selam melekle,r eşim pideye bayılıyor ve hemen her hafta bir kere pide yemeye gidiyoruz.Ama ben dışarda yemekten yana değilim, evde kır pidesi yapabilirmiyim?

Sayfayı Paylaş