gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayal'in Kedili Pijamaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

bayan pijama takımı takımları markaları modelleri fiyatları hakkında bilgi burada meleklerim. Geçenlerde size tavşanlı pijamalar ve kedili pijamalar olmak üzere iki konu açmıştım. O kadar beğendim ki ben de dayanamayıp bulduğum ilk kedili pijamayı aldım. O kadar da şeker ki aman . :D Bakın bakalım sizler de beğenecek misiniz benim güzel pijamalarımı. [​IMG]

Fiyatı sadece 10 tl :)

AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu hem şık hem tatlııı hemde iç gıdıklayıcı ;)))) Ben çok beğendim eminim sana da cook ama coook yakışmıştır bende çok istiyorum bunlardan amaaa hamişlik ve aldıgım kilolar engel oluyor ;( bian once bebeğimi kollarıma almak sonra kilolardan kurtulmak veeeee yeni ciciler istiyorum ;)))) İyi gunlerde kullan canım...

HaYaL bunu beğendi.
Hayal'in Kedili Pijamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pijamalar

Pijamalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. pijamalar

pijamalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. HayaL'in kombinleri

HayaL'in kombinleri

Merhaba melekler.Moda günümüzün en popüler olaylarından biri biliyorsunuz.Modanın amacı da ne neyle kime nasıl yakışır bunu bulmak.Bunun adına nice çılgınlıklar yapılıyor :)Ben de sizler için bir çılgınlık yaptım ve ilk kombinlerimi sizler için hazırladım....Buyrun...
  4. kısa pijamalar

kısa pijamalar

Yazın en çok pijamalarımı seviyorum.Çünkü çok rahat oluyor.İşte yazın pijamalarıyla tatil yapmayı sevenler için yepyeni modeller:):):) yaşasın pijama giymek:D:D:D
  5. Hayal'in ayakkabıları

Hayal'in ayakkabıları

yazlık ayakkabı modelleri 2011, yazlık ayakkabılar, bayan ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri 2011, bayan ayakkabıları, platform topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabı modelleri 2011 Meleklerim sizlere 3 tane ayakkabımı göstermek istiyorum. 3'ü de birbirinden farklı farklı. Hem renk hem tarz olarak. Ayakkabılara çok düşkün biri değilim ama işimden dolayı bunları alma gereği...

Sayfayı Paylaş