gebe
?

Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

1. Hayalimdeki değil ama hayalime yakın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır, benimde hayalimle gerçekler arasında uçurumlar var

100,0%
  3. Evet, aşık olduğum erkek hayalimdeki erkek

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Ben hiç aşık olmadım

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evlenmeden önce bende kurardım hayal şöyle olsun böyle olsun ama yanından bile geçmiyor hayalimdeki erkek hep esmer kara kaşlı kar gözlü olsun isterdm kumral yeşil gözlü oldu gerçekteki hahaha

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belki hayal ama olsun

belki hayal ama olsun

bnim hayalim çok basit bişey bigün olupta sayısal falan vurursa hayatımdaki 3 kişiyi parayla dövecem alsana para al sana para diye kafasına vuracam...
  2. Hayalinizdeki İş Hayal mi?

Hayalinizdeki İş Hayal mi?

HAYALİNİZDEKİ İŞ, HAYAL Mİ? Yazan: Nur Dinçel Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki çalışanların %75''lik bir kısmı hala hayallerindeki işin arayışı içinde. "Zevk alacağın bir iş bul ve hayatın boyunca bir gün bile çalışmak zorunda kalma." demiş Confucius. Bir yönden bakıldığında çok doğru bir söz aslında. Çalışanlar –yaptıkları her ne kadar ağır bir iş de olsa- sevdikleri...
  3. Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu??

Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu??

kendimden küçük bir erkeğe aşık oldum Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu?? Ben bi kere oldum.....:dil:
  4. hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?
  5. Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic...

Sayfayı Paylaş