gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hayallerim ve Gerçekler: Küba

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hayallerim ve Gerçekler: Küba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küba

Küba

Küba Coğrafi Verileri Konum: Karayipler, Karayip Denizi ve Kuzey Atlas Okyanusu arasında ada devleti, Florida'nın güneyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 21 30 Kuzey enlemi, 80 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Orta Amerika ve Karayipler Yüzölçümü: 110,860 km² Sınırları: toplam: 29 km sınır komşuları: Guantanamo Körfezinde ABD Donanma Merkezi 29 km Sahil şeridi: 3,735 km İklimi: Ülkede...
  2. Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

ah şu hayallerim gerçek olsa Hep hayal ederim çalışmadan zengin olsam hergün başka bir memlekette olsam hergün başka ülkenin yemegini tatsam(çin hariç)bi giydigimi bir daha giymesem,hep gülsem hiç aglamasam hep mutlu olsam hiç kocamla kavga etmesem çocuklarım beni hiç üzmese,sevdigim insanları hiç kaybetmesem bu hayat çekilirmiydi acaba????????????
  3. hayallerim ve BEN***

hayallerim ve BEN***

hayallerim ve ben Öncelikle herkese selamlar, Sizede faydası olur diye düşünerek bir konudan bahsetmek istiyorum... Arkadaşlar çekim yasasını duydunuzmu? mutlaka duymuşsunuzdur. Duymadınızsa size bir kitap ismi The Secret (Rhonda Byme) bu kitap, kitaplar köşesinde yoksa ekleyim bi göz atın. mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İşte o kitaptan yola çıkarak hayalimde istediğim şeyleri buraya...
  4. Hayaller ve Gerçekler

Hayaller ve Gerçekler

. . . Düşlerimiz ve uğruna bir ömrü değer biçtiğimiz hayallerimiz… ve gerçeğe dönüşme beklentisi içerisinde yani, zamanı hazımsızlığın, sabırsızlığın yaşanmışlıklarında kavrulan, kavruldukça olgunlaşan ruhlarımız…. Hayal etmek, umut beslemekdir…. Umut beslemek, zamanın tarlasına yaşayacak olduğumuz mutlu günlerin fidanlarını dikmek demektir… sonrasında o fidanları, bazen heyecanla bazen...
  5. SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

Seni Çok Sevmiştim... Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..! Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim. Hep gitmelerden korkardım... Onun için senden önce benim gidişim...! İnsan sevdiğini bi kere...

Sayfayı Paylaş