gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hayallerİmde Kalanlar Hayata Uyarlanmayanlar

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benim en büyük hayalim huzur,sağlık mutluluk ve bebek.Huzur istiyorum çünkü huzurum kalmadı,sağlık istiyorum önce 23 yaşında kalbinden ve beyninden rahatsız olan kardeşime sonra kendime, mutluluk istiyorum mutsuz olan aileme ve bana,çocuk istiyorum yıllarca uğraşıp bir türlü olmayan hayallerde kalan bebeğimi istiyorum.terörün bitmesini kavgaların durmasını istiyorum.aç olanların doymasını istiyorum.Ülkemin her türlü beladan korunmasını istiyorum.artık sorun istemiyorum yarın ne olacak korkusuyla uyumak istemiyorum evet ben huzur istiyorum....Çok şeymi sitiyorum. [​IMG]

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hayallerİmde Kalanlar Hayata Uyarlanmayanlar
    hayır aslında çok şey istemiyorsun canım ama bazen hayat işte herkese adil davranmıyor..en başta ben kardeşine sağlık diliyorum umarım en kısa zamanda Allah şifasını verir.sonra sana sağlıklı bebişler diliyorum;)dünyanın yaşamaya layık bir yer olmasını diliyorum terorün kalkması fikrine bende sana katılıyorum kardeşçe yaşamak varken bu paylaşamadığımız ne diye düşünüyorum..kime kaldıki dünya...heleki şu 21 y.y da kimsenin açlıktan ölmesini istemiyorum eğer bu hala varsa dünyanın ayıbıdır diye düşünüyorum.herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyorum;)tüm isteklerinin gerçekleşmesi dileğimle...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

öncelikle ALLAH kardeşine ve tüm hasta olanlara şifa versin rabbim dermansız dert vermesin inş.ve de dilerim ki ALLAH sana ve tüm isteyenlere hayırlı evlatlar verir inş:amen:
    artı dünya barışı için istediğin dileğine bende sonuna kadar katılıyorum savaşsız bir dünya ve açlıktan ölen çocuklar mutsuz insanlar olmasın bu belki mümkün değildir ama umarım sayıları azalır.
    dilerim ki tüm dilediklerin kabul olur;)

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Allahim kardesine acil sifalar versin, sanada en kisa zamanda bir bebek canim insallah hicbir zaman umudunu kesme tamami??? Dua et herzaman ALLAH hicbirzaman dualari geri cevirmez... Canim belkide simdi cocugunun olmasi hakkinda en hayirlisidir.... öptümmm

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    sağolun meleklerim ya siz moral depoluyonuz sizin yazdıklarınızı okuduğumda herşeyi daha olumlu düşünmeye başlıyom sizi çok seviyorum canım kardeşlerim

6. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

allah kardesıne saglık sıhat versın ablacım ve sana da cok tatlı uafcık bı bebek nasıp etsın ınsallah hayyallerıne kavusman dıleyıyle kocamannnn mucuxxxxx

Hayallerİmde Kalanlar Hayata Uyarlanmayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. yamalı hayaller

yamalı hayaller

Yamalı hayaller peşinde koştum ben bu aşkta.Yasa dışı sayıldı aşk adına tüm kanunlarım. Ne çok kırıldı hayallerimin kalemiben bu yolda kaç kez tökezledim... Düştüm kaç defa sayımsız... Oysa bu aşk olduğundan fazlasını hiç haketmedibüyüyemedi...Tüketti ne varsa aşk tadında. Zaten senlilik olamadı zavallı aşk bunu başaramadı...Aşk derken yokluğun yoksulluğun vardı hep yanımda. Aşk beniaşk...
  3. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  4. Hayaller

Hayaller

****’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük kızıydı. Her çocuk gibi onunda hayalleri, sevinçleri vardı. Çoğu çocuk gibi hayat ona da madalyonun mutlu tarafını göstermeden yaşamasını istiyordu. Yaşadığı yerde onunda “töre” denilen sadece bazı insanların doğru olduğunu düşündüğü aptal bir düşünce vardı. Okula gitmeye başlayacaktı yakında okuyup doktor olmak istiyordu. Babası; Berfinin ona en...

Sayfayı Paylaş