gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hayalperest hayvanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hayalperest hayvanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Hayalperest

Teoman - Hayalperest

O kadar haklısın ki dayanamıyorum buna O kadar güzelsin ki çok çirkin kaldım yanında Korkum yaralanman hayatta O kadar yalnızsın ki dayanamıyorum buna O kadar sıcaksın ki çok soğuk kaldım yanında Korkum yaralanman hayatta hayalperestsin Güzel hayaller peşinde Çok gençsin yanlış insanlar kalbinde Hayalperestsin Güzel hayaller peşinde çok gençsin çok gerçeksin Bu yüzden çok güzelsin
  2. Hayalperest olamadım gerçekçi gidişlerin arkasından

Hayalperest olamadım gerçekçi gidişlerin arkasından

Hayalperest olamadım gerçekçi gidişlerin arkasından.. Acımasız yokluğun sardığında bedenimi halimi tasvir edecek kelime bulamıyordum.. İçinde senin olmadığın kalbimin yangınını rüzgar dahada körüklüyordu.. Her camı açtığımda içeri dolan hava değil ''sen''din sanki.. Kendimi, ellerimi bağlamış, ''beni bırakma''ların arasına uzanmış, ''gitme'' diye yalvarırken bulduğumda çok geç bile anlamsız...
  3. Hayalperest (Dreamer )

Hayalperest (Dreamer )

Yönetmenliğini John Gatins’in yaptığı ve Türkiye’de Hayalperest olarak gösterime girmiş olan film, gerçek hikâyeden alıntıdır. Ben Crane (Kurt Russell), at terbiyecisi olarak çalıştığı yere kızını götürmeye söz vermiş, ama bunu defalarca ertelemiştir. Nihayet bir gün kızı Cale Crane’i (Dakota Fanning) yanına alır. O gün yarışacak olan Sonador isimli at huysuz hareketler gösterince, Ben Crane...
  4. Teoman - Hayalperest - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Hayalperest - AKOR (versiyon 1)

hayalperest akor hayalperest tab teoman tab teoman akor Am F E O kadar haklısın ki dayanamıyorum buna Am F E O kadar güzelsin ki çok çirkin kaldım yanında E F E Korkum yaralanman hayatta Am F E O kadar yalnızsın ki dayanamıyorum buna Am...

Sayfayı Paylaş