gebe
  1. sebla

sebla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hayalse katili bir insanın, cesedi vurmaz hiç bir kıyıya

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sebla tarafından paylaşıldı.

en büyük insan cesedi dünyanın en büyük insan cesedi En acıtanı ne biliyor musun dedi biri...
    ... hani o gidişlerin var ya... sessizce... suskun ...

... kırılan sen olduğun halde... kendisiymis gibi... hani o arkasına dahi bakmadan gidişleri...
    hani senin "o an" "oracıkta" "ancak" arkasından baka kaldığın... anın durması için yalvardığın, tutup ucundan geri çevirmeye çalıştığı an varya, hani yapabilsen o merdiveni, hani yapabilsen o kapıyı, hani yapabilsen o sokağı tutup ucundan geri çevirmeye canını bile verebileceğin o an...

...o işte...en acıtanı o...

...ama senin orda oldugunu hep bildiğin ...
    ...ama senin hep hissettiğin...
    ...ama bir dahası olmayan...
    ...ama zaten hiç senin olmayan...
    ...ama senin hep bildiğin...
    ...ama senin hep hissettiğin...
    ...ama bir daha sana geri gelmeyecek olan...
    ...ama buna rağmen
    ...gelmeyeceğini bile bile senin beklediğin...
    ...o işte...en acıtanı o...

... sonra o kocaman kocaman, akıp gitmek bilmeyen zaman...
    ... o durduramadığın an' ın karmaşası tezatlığı...
    ...kördüğüm oluşu...
    ... o "acabalarla" , "keşkelerle" dolu soruların ...
    ... içindeki kısır döngülerin...
    ... ve o an ...
    ... hiç bir şey yapamamanın çaresizliği...
    ... o işte...en acıtanı o...

...belki de sadece çaresizliğin...

..........Hayalse katili bir insanın, cesedi vurmaz hiç bir kıyıya............

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hayalse katili bir insanın, cesedi vurmaz hiç bir kıyıya
    paylasim icin tsklerrr

3. %PReNSeS%

%PReNSeS% Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hayalse katili bir insanın, cesedi vurmaz hiç bir kıyıya

süperdiiiiii

Hayalse katili bir insanın, cesedi vurmaz hiç bir kıyıya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir katilin hikayesi:koku...

bir katilin hikayesi:koku...

Yönetmen: Tom Tykwer Oyuncular: Ben Whishaw, Dustin Hoffman, Alan Rickman, Ruchel Hurd-Wood, Gozala Cunill Filmin Türü: Drama, Gerilim Orijinal Adı: Perfume: The Story of a Murderer Yapım Yılı: 2006 Yapım Ülkesi: Almanya, Fransa, İspanya Orijinal Dili Filmin Süresi 147 dakika Vizyon Tarihi: 16.02.2007 Filmin Konusu: 1766. Grasse, Güney Fransa. Kalabalık şehir...
  2. Bir avuç hayal...

Bir avuç hayal...

Yumuk bakışlı bir çocuğum. Başımı omzuna dayadığım annemin kollarında minicik avuçlarıma kocaman hayaller doldurmuşum: "Biliyor musunuz? Kocaman bir sevdam olacak benim. Sevgilim olacak dizlerine uzandığım. Sevgimin büyüklüğünü sorgulayan gözlerle bakarken gözlerime, iki yana açılmış kollarımla ‘İşte bu kadar!’ demiyeceğim elbet. Şiirler yazacağım sevgiye dair, sevgilimin deniz...
  3. Hayalimde Bir Adam Var!

Hayalimde Bir Adam Var!

Hayatıma katılmasını istediğim adamın özelliklerini sonunda belirledim. Boyu, posu, tipi, yüzü aşağı yukarı bir standarda oturuyor, yani beğendiğim erkeklerin bir ortalaması var. Ancak huyları konusunda kararsızdım. Artık biliyorum! Aşık olacağım erkek, “konuşmamız lazım” dediğimde bir problem olduğunu anlayacak ve korkup ortadan kaybolmayacak bir adam olmalı. Zaten önemli bir sorunum yoksa,...
  4. BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ

BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ

Öncelikle Merabalar Ben işinde gücünde çalışan biriyim sıkıntıda orda çalıştığım yerde bir kız var kız değil ama sitenin adı gibi melek resme abicim muhabbetimiz var amma velakin kız çok zor şu çözemediğiniz matematikten bile zor kızla 1 kaç kere mesajlaştık kıza sordum varmı arkadaşın yok bu kadarını bil yeter ve ben bu kızdan hoşlanıyorum yavaş yavaş galibada aşık oluyorum ha ben nasıl...

Sayfayı Paylaş