gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hayat Arkadaşı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar süper 1 slayt izleyin ben çok güldüm :D Free File Hosting - Host Your Files For Free

Hayat Arkadaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur - hayAT ARKADAŞI

Ferdi Tayfur - hayAT ARKADAŞI

Bu dünyada mutluluk Uç beş damla gözyaşı Acı hatıralarım Bana gönül yoldaşı Bu benim kaderimmiş Gönlüm oldu sır taşı Aradım bulamadım ben Hayat arkadaşı Çok sevdim suç sayıldı Hiç sevmedim kabahat Bir his diyor ki bana Cek git kendini arat Mutluluğu uzaktan Seyir mi edeceğim Belki de gül yüzünü Görmeden öleceğim
  2. Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...?

Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...?

Ewet Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...? Bence En hüzünlü anı- gündüz çocuklardan bunaldığımızda kızıp uyuduklarında suratlarına bakıp gülümsediğim andır
  3. Hayatı yaşayarak Seviyorum arkadaşlar

Hayatı yaşayarak Seviyorum arkadaşlar

. Hayat her yönü ile güzeldir.Tek zahıf; bir şeylerin farkına varıp kötü şeyleri düşünmemek'tir.''İyilik edersen iyilik bulursun'' derler.Bence çok güzel bir söz ve doğruda.İnsanlar neden yaşar ?? İnsanlar neden birbirlerini sever ?? İnsanlar neden İbadet eder ?? Hepsinin bir nedeni vardır değil mi, evet vardır... Çocukluk yıllarım geliyor aklıma...Hiç büyümek istemedim.Çocuk olmak...
  4. O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

Sadece aşık olmanız ömür boyu mutlu olacağınız anlamına gelmiyor, karşınızdaki kişi ile yıllarca aynı yastığa baş koymak istiyorsanız kendinize şu soruları sorun. İş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Aşk iki insanın bir araya gelmesi için en doğru neden gibi gözükse de bir evliliği sürdürmek adına bu duygunun yanında birçok farklı...

Sayfayı Paylaş