gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayat bu kadar zalim olmak zorundamı?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hayat bu kadar zalim olmak zorundamı?

bu hayatın diğer yüzü bizim görmediğimiz veya görmemek için başımızı çevirdiğimiz işte gerçek hayat bu .. emeğine sağlık arkadaşım

hayat bu kadar zalim olmak zorundamı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  2. Zalim

Zalim

İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. ZZulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah'ın -c.c.- gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip...
  3. Ekrem Çelebi - Bu Zalim Gurbet

Ekrem Çelebi - Bu Zalim Gurbet

Ekmeğimi çeken suyumu bilmem Öldürecek beni bu zalım gurbet Untturdu bana sılayı yurdu Öldürecek beni bu zalım gurbet, ah bu ayrılık Sıladan çıkalı hayli oluyor Umut çiçeklerim birbir soluyor Siyah saçlarıma aklar doluyor Öldürecek beni bu zalım gurbet ah bu ayrılık Gerip gönlüm derki hakka ganiyim Bize haktan geldi buna ne deyim Kaptanı kaybolmuş batık gemiyim Öldürecek beni bu zalım gurbet...
  4. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

“Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

Şişirip yelkenleri, açılma vaktin gelmiştir denize. Bilirsin ki ne fırtınalar, ne deli dalgalar beklemektedir seni. Korkarsın, terk edemezsin limanı, bir köşesine sığınırsın. Kabullenmesen de artık aşk bitmiştir, İşte son bu... İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin....
  5. İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak!!!...

İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak!!!...

İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak....... Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler. Ama en çok kayıp veren kirpilermiş. Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var. Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış, çözüm aramaya...

Sayfayı Paylaş