gebe
  1. gülücük40

gülücük40 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayat bu mu ya

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gülücük40 tarafından paylaşıldı.

valla hayattan hiç zevk almıyorum be şekerlerim. evliyim çocugum var şükrediyorum ama zevk alamıyorum:hasta:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım bende senin gibiyim akşama kadar evdeyim bir oğlum var:)Apartmanda herkes çalışan ve yeni taşındığım içinde kimseyi tanımıyorum:):)
    Yani biz ev kadınları böyle işte aman çocuk var nasıl yapıcam diyerek bazı şeyleri erteliyoruz.Halbuki hem kendimiz hemde çocuklarımız için yapabilecek çok aktivite var ama gel görki biz bunları yapmaya ya aciziz yada imkan olmuyor.Ya maddi yada manevi...

Canın sıkılması çok normal.Ama ben melekler mekanında olduğum günden beridir artık sıkılmıyorum.Geliyorum arkadaşlarım var burda konuşuyoruz konuları okuyorum yroum yazıyorum:)Vakit çok güzel geçiyor..Tavsiye ederim:):):)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Konu ilgili bölüme taşınmıştır...

hayat bu mu ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. bu ne ya

bu ne ya

Your submission could not be processed because a security token was missing or mismatched. If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error. konulara cevap veremiyorum arada bu yazı karşıma çıkıyo ingilizcem yok bu ne demek lütfen söylermisiniz
  3. Bu isimler süper ya

Bu isimler süper ya

isimlerin şekilli yazılışı şekilli isim yazılışları isimlerin yazılışları ozan yazıları burak yazıları zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin...
  4. Kim ya bu Kİmya ?

Kim ya bu Kİmya ?

kimya hatun kimdir hayal has kimdir kimya hatun kitap özeti nasıl öldü Mevlana Celaleddin Rumi ile Şems-i Tebrizi'nin öyküsünü anlatan 3 kitap okudum şimdiye kadar.Ahmet Ümit'n "Bab-ı Esrar"ı,Elif Şafak'ın "Aşk"ı ve son olarak İranlı yazar Saide Kuds'un "Kimya Hatun"u.3 kitapta da konu özde aynıdır.Tebrizli gezgin bir derviş olan Şems'in Hz.Mevlana'ın hayatına...
  5. hayat bu..

hayat bu..

hahaha

Sayfayı Paylaş