gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hayat buldum

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayat buldum
    paylasım için saol

hayat buldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat

hayat

Hayat alabildiğine esrarengiz bir serüvendir güvenli bir limana ulaşmaya çabalarken geçirdiğimiz. Gökkuşağından daha canlı ve renkli. Ne yoruldum deyip durabilirsin ne de geldim deyip inebilirsin. Bir tek dostlarındır kazandığın baş döndüren bir hızla ilerleyen zamanda. Bazen kara bulutlar kaplar o masmavi dünyanı. Karamsarlık vakti değildir, hemen toparlamalısın alabora olmuş geminin...
  2. Hayat

Hayat

Hayat Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir. Kendin için neler hissettiğindir. Güven, mutluluk, şefkattir. Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır. Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir. Ne dediğin ve ne demek istediğindir. İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. Her şeyden önemlisi hayatı, başkalarının...
  3. ...Hayat...

...Hayat...

Gönüle doğru bir uzun yürüyüştür hayat. Çiçeklidir de, sabır ister de, uzundur. Adım adım emek ister de, uzundur. Yoksa bir anlık akıştır. Kimler bulur yolu? Kimler kaybolur yollarda, yollarda akarken? Hangi bir anı hissettik, hangi bir anımıza şahit tuttuk gönlümüzü, bize kalan onlardır. Bir tek izdir belki, ama sağlam bir izdir. Silinmeyecek bir izdir. Asla kopmayacak bir kulptur. Dura...
  4. Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu.

Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu.

Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu. Bilim adamları beyindeki kıskançlık lobunu bulduklarını açıkladı MRI görüntülerinde doktorlar tarafından tespit edilen, sevgililerini kıskandıklarında hissettikleri neredeyse fiziksel acıya yakın olan acının da yönetildiği bölüm bulundu. Bu keşifle beyinle ilgili hastalıklar, ruhsal tedavi ve...
  5. hayat

hayat

“Rabbim sen olmasan Kimin aklına gelirim ben”

Sayfayı Paylaş