gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayat dersi

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

• Neler yedi bu diş, ne altın oldu ne gümüş.
    • Gençler ihtiyarların aptal olduklarını sanırlar. Ama ihtiyarlar gençlerin aptal olduklarını bilirler...
    • Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde
    • Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr
    • Dünya bir kayık olsa idi dualar küreklerimiz olurdu kutlu limana ulaşabilmek için...
    • İnsanlar her zaman kahraman olamazlar ama her zaman insan olabilirler...
    • samimi olmayı vaat edebilirim ama; tarafsız olmayı asla.
    Hiç ölmeyecek gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi de ahiret için çalış.

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru bir yazı emeğine sağlık

hayat dersi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Dersi

Hayat Dersi

On dokuz yıl evveldi. Stockholm'e gitmiştim. Bir otele indim. Geceydi. Sabahleyin, traş olmak için lavaboya gittiğimde, aynanın yanında ilginç bir not gördüm. Lütfen diyordu, trastan sonra jiletinizi çöpe atmayın. Yanda bir kutu var,oraya bırakın. Bir tek jiletle dahi olsa, İsveç çelik sanayisine yardımcı olun. Doğrusu hayretler içinde kaldım. Çocukluğumdan beri çelik eşya denince akla İsveç...
  2. Albert Einstein'dan Hayat Dersi

Albert Einstein'dan Hayat Dersi

albert einstein, hayat dersi, nedir, öğütleri, tavsiyeleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu güne kadar yşamış en ünlü bilim adamlarından fizikçi Albert Einstein hayata dair 10 maddelik tavsiyelerde bulunmuş.Bakalım neler demiş? 1. Merakınızın peşinden gidin “Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım.”Sizin merakınızı çeken...
  3. Bambu ağacındaki hayat dersi

Bambu ağacındaki hayat dersi

bambu ağacı , hayat dersi , hikaye , kişisel gelişim , bambu , ile ilgili hikayeyi burdan okuyabilirsiniz Çin Bambu ağacının yetişmesi, olumlu ısrar için güzel bir örnektir.Çinliler bu ağacı şöyle yetiştirir:Önce ağacın tohumu ekilir, sulanır ve gübrelenir. Birinci yıl tohumda herhangi bir değişiklik olmaz. Tohum yeniden sulanıp gübrelenir. Bambu ağacı ikinci yılda da...
  4. Beş Önemli Hayat Dersi

Beş Önemli Hayat Dersi

kişisel gelişim, hayat dersi, 5 önemli hayat dersi, kısa hikayeler, kişisel gelişim hikayeleri, ilgili bilgiler burada güzel kısa hikayeler melekler; Birinci ve de en önemli ders: İnsanlara değer verin Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru...
  5. Beş önemli hayat dersi..

Beş önemli hayat dersi..

bes, onemli, hayat dersi, hayat, guzel hikayeler konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Bes guzel hikaye ve bes guzel hayat dersine ne dersiniz ? Birinci ve en önemli ders Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi: “Her gün okulu temizleyen...

Sayfayı Paylaş