Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. hayat devam ediyor dizisi oyuncuları konusu mahsun kırmızıgül hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili melekler mahsun kırmızıgülün hikayesi yazdığı ve yönettiği muhteşem dizi hayat devam ediyor bu akşam yayınlandı bende izledim diziyii gerçekten oyuncularıyla konusuyla çekimleriylee harika ötesi bir dizi olmuşşş

özellikle usta oyuncularınn genç oyuncularla birlikte uyum içinde oynamasıı fikret kuşkanın muhteşem performansıı hepsi çok güzeldii

valla melekler ben diziye bayıldımmm gelecek haftayı iple çekiyorummm bana göre bu yılın en iyi ve başarılı dizisi hayat devam ediyorr herkese tavsiye ederim izleyinn:)
    5 kişi bunu beğendi.
  2. bencede çok güzel, bir emek verilmş halen yaşanan olaylardır bu konu nekadar kabullenmek istemesekte ama hoşuma gitmeyen tek şey her yörenin kendi örf adetleriyle anlatılması malesef bu dizide bunu göremedim:(
    3 kişi bunu beğendi.
  3. hayat devam ediyor ... onca pisliklerin yaptıkları kar kalıyor düzen bi güzel adaletsizce işliyor töre almış başını gidiyorr ama hayat yine devam ediyor... :uhu: mahsun kırmızıgilin dizileri flimleri hep türkiyenin asıl sorunlarını işliyor sırf bu yüzden tebrik ediyorum ve b kürt oldugu için gurur duyuyorum... dağa çıkıp adam öldürmüyor onun silahı sözleri buda zaten nokta atışı gibi herksi vuruyor... helal sana mahsun abii bu dizi çok konuşulacakk... haaa son bişeyy ulaa abbass seni yakalasammmm .........................................................................
    3 kişi bunu beğendi.

4. aynen süper iş çıakrmış mahsunnn dediğin gibi onun her bir filmii zaten kurşun gibi :D:D

kıs o abbası bende yakalamiyim iğrençç şeyyyy:hıh:

ya malikk ayy bi koluda sakattt çok acıdım yaaaa:uhu: ses tonu aynı mahsunun sesiiii fark etinizmiii:D:D
    1 kişi bunu beğendi.
  5. vallahi bencede yilin filmi gözyaslarimla izledim. eline emegine saglik mahsun..

Sayfayı Paylaş