Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları konusu mahsun kırmızıgül hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili melekler mahsun kırmızıgülün hikayesi yazdığı ve yönettiği muhteşem dizi hayat devam ediyor bu akşam yayınlandı bende izledim diziyii gerçekten oyuncularıyla konusuyla çekimleriylee harika ötesi bir dizi olmuşşş
    özellikle usta oyuncularınn genç oyuncularla birlikte uyum içinde oynamasıı fikret kuşkanın muhteşem performansıı hepsi çok güzeldii

valla melekler ben diziye bayıldımmm gelecek haftayı iple çekiyorummm bana göre bu yılın en iyi ve başarılı dizisi hayat devam ediyorr herkese tavsiye ederim izleyinn:)

2. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye

bencede çok güzel, bir emek verilmş halen yaşanan olaylardır bu konu nekadar kabullenmek istemesekte ama hoşuma gitmeyen tek şey her yörenin kendi örf adetleriyle anlatılması malesef bu dizide bunu göremedim:(

cimcime eses, elif_ecrin ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye

hayat devam ediyor ... onca pisliklerin yaptıkları kar kalıyor düzen bi güzel adaletsizce işliyor töre almış başını gidiyorr ama hayat yine devam ediyor... :uhu: mahsun kırmızıgilin dizileri flimleri hep türkiyenin asıl sorunlarını işliyor sırf bu yüzden tebrik ediyorum ve b kürt oldugu için gurur duyuyorum... dağa çıkıp adam öldürmüyor onun silahı sözleri buda zaten nokta atışı gibi herksi vuruyor... helal sana mahsun abii bu dizi çok konuşulacakk... haaa son bişeyy ulaa abbass seni yakalasammmm .........................................................................

elvin berfin, siyahinci50 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

aynen süper iş çıakrmış mahsunnn dediğin gibi onun her bir filmii zaten kurşun gibi :D:D

kıs o abbası bende yakalamiyim iğrençç şeyyyy:hıh:

ya malikk ayy bi koluda sakattt çok acıdım yaaaa:uhu: ses tonu aynı mahsunun sesiiii fark etinizmiii:D:D

siyahinci50 bunu beğendi.
  5. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye

vallahi bencede yilin filmi gözyaslarimla izledim. eline emegine saglik mahsun..

6. EnCey

EnCey Daimi Üye

Kesinlikle Türkiyemizde ki bi gerçek ve kadroyu çok beğendim daha ilk bölümden ağladım :uhu:
    Tutulur;)

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. cücük

cücük Forum Okuru

bende merak ediyordum ama izlemedim kasten, cünkü duydugum kadariyla Mahsun Kirmizigül PKK destekliyor diyorlar. ben bu yüzden onu desteklemek istemedim... yalnis biliyorsam beni düzeltin

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

kim dedi yahuu alakası bile yokk adam sırf kürt kökenli diye ve başarılı diye bu kadardaa çirkefleşerekk çamur atılmazzz

alakası yok canımm adam sadece kürtk kökenleli doğuluu ve başarılıı pkk desteklediği yokk

siyahinci50 ve asiruki bunu beğendi.
  9. asiruki

asiruki Aktif Üye

cücük canım kesinlikle öyle biri değil eger öyle biri olsa dizilerinde veya filmlerinde bi tek türkleri eleştirir ama o hem türk hem kürtleri eleştiriyorrr yani kim haksıssa onu :D:D

siyahinci50 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  10. cücük

cücük Forum Okuru

ya benim arkadaslarimin hepsi öyle deyince bende inandim tabiki...
    sevindim öyle olmadigina, cünkü dizi gercektende güzelmis :hıms:

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  11. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye

Katılıyorum bence, öncelikle çocuklara namus kavramının öğretilmesi lazım.
    Aile zaten çok meraklı değil evladını vermeye...

asiruki ve siyahinci50 bunu beğendi.
Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Bu adamı seviyorum meleklerim. Yaptığı her işte başarı sağlayan, ortalarda pek fazla görünmeden sadece kendi işine odaklanan ender sanatçılardan bir tanesi diye bir http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/196202-hayat-devam-ediyor-dizisinin-konusu.html dizisi yayınlanacak startı verilmiş ve bu dizide...
  2. Hayat Devam Ediyor Dizisi Oyuncu Kadrosu Resimleri Oyuncuları kimler ?

Yönetmen Mahsun Kırmızıgül arkadaşlarım Bakın buraya yazıyorum, Bu Hayat Devam Ediyor dizisi kesinlikle tutacak. Gerek oyuncu kadrosu gerek içeriği gerek ise yaptığı filmlerle gündemden düşmeyen Mahsun... Bu dizi tutacak. Peki bu dizide oynayacak oyuncular kimler. Kadro nedir diye sorduğunuzda önümüze baya kalabalık bir kadro çıkmakta. Öncelikle hatun kim diye düşünecek olursanız yani...
  3. Fikret Kuşkan Hayat Devam Ediyor dizisi

fikret kuşkan hayat devam ediyor dizisi mahsun kırmızıgülün yeni dizisi 2011 dizinin konusu hikayesi haberleri burada arkadaşlar. "Babam ve Oğlum" filmi ile yüreğimizi parçalayan usta oyuncu Fikret Kuşkan ekranlarda ki sessizliğine Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi "Hayat Devam Ediyor" da ki bakırcı ustası karakteri ile bu kasım ayında bozacak Melek'lerim. Dizide iki eşli...
  4. Hayat Devam Ediyor Dizisi Blüm Yorumları

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları fragmanı bölüm özetleri burda melekler. Sevgili melekler bildiğiniz üzere hayat devam ediyor dizisi başladı sezona bomba gibi bir giriş yaptıı herkes gibi bende heycanla izliyorum diziyi :D:D dizi bölüm yorumalrını bu başlık altından yapalım evet bu bölüm çok güzeldi bi okadarda acıklıydıı piss hacii nasılda yaktı eviii bide namaz kılıyor kurban...
  5. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...

Sayfayı Paylaş