gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Devam Ediyor Dizisi Blüm Yorumları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları fragmanı bölüm özetleri burda melekler. Sevgili melekler bildiğiniz üzere hayat devam ediyor dizisi başladı sezona bomba gibi bir giriş yaptıı herkes gibi bende heycanla izliyorum diziyi :D:D dizi bölüm yorumalrını bu başlık altından yapalım

evet bu bölüm çok güzeldi bi okadarda acıklıydıı piss hacii nasılda yaktı eviii bide namaz kılıyor kurban olasıca

hayat da sanki daha bi kendine güveniyorr ben hayatın güçlü bir kadın olmasını istiyorumm

tanker abbasdaa devrildi öldi hahaha diğer bölümü heycanla bekliyorum

dünüş ve siyahinci50 bunu beğendi.
  2. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    mahsunun emeğine sağlık çok güzel bir dizi çekmiş, yazmış umarım o yangında kimse ölmez,hayat iyileşir güçlü kadın olur çileleri biter
    ne kadar bir dizide olsa çok etkileyici halen böyle olaylar yaşanıyor çevremizden duyuyoruz,bu olaylar hepten biter çileler biter inşlh,

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    ​iygggg midem bulaniyo:(

4. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    evt çok güzel bi film yavride öldü bi türlü tışın rışın yapamadı gözü açık gitti

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nedenn kıss

6. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Canim ya o gerdek sahnesi falan biraz beni sarstihahaha birde bu dizi cikti cikali kocaya yavrii diye sesleniyorum oda bana gicik heralde

CeMoŞ ve siyahinci50 bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

ay valla o sahnelerde benimde içim kalktıı bakamdım öööö :S kocana yavrimmi diyion la hahaha tanker lalemi olucun senden hahahaha

8. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    ayy yok tanker olmayimhahaha yovri diyorum ama oyle dedim diye sonra sahneler aklima geliyo fena oluyorum...

Dizi biraz abartili olmus bence her bolumde herkez birbirine tokat atiyo bagirmalar cagirmalar... tek gercekci yani zengin abbas tek cocuk yapmis hayatin eski sevgilide zengin bi aileden oldugu halde tek cocuk ne hikmettir bizim ismail doldurmus cocugu o fakirlikte:) gercek hayattada boyle biraz

sonra butun millet renkli goz takiliyo:) hele o en buyuk oglan neydi adi unuttumhahaha biraz abartili bi gozz rengi varmis..

cennet cok guzellll ama benim favorium tabiki KUDREThahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla o büyük oğlanına dı siraçç ben onun gözünden tırsıyom hahaha kurt gözü gibi kıss
    ama doğuda renkli gözü olan çok

kudretin weel well welll demesine kopuyorum bende onu diyorum herkese hahaha wel wel welll hahahah

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  10. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Doguya hic gitmedim valla bilemicem gozlerini ama bu dizi full HD renklihahaha... Kudretin butun laflari komedi.. polis almaya geliyo ya o sahne cok komik Hayat bunun gizidir ahaahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kudret gümbürtüye gitti nikahı var diye hayat onun nufusunda ya ahahaha onu götürdüler başına gelmeyen kalmadı hahahaha

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  12. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    tanker abbas da öldü nihayet.ölmeseydi belki rtük tarafindan kapatilabilirdi tahminim.

13. jupiter

jupiter Forum Okuru

hohoho la burayi ben niye görmemisim la :D:D

neyse bu diziye bayildim ben .. severim böyle acili dizileri filmlerii.. abbasin ölmesi iyi oldu ama bakalim hayati daha neler bekliyor.. o büyük kizla abbas in oglu nolacak acaba.. bide deniz cikti basimiza tabi...

elvin berfin bunu beğendi.
  14. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok begenerek izliyorum bu diziyi.Mahsun cok iyi is cikardi bu defada.Oyunculari cok takdir ediyorum cok gercekci oynuyorlar.Ben o gerdek sahnesinden sonra bir gece uyuyamadim hep gozumun onume geliyordu o igrenc adam iiigggg

Hayat Devam Ediyor Dizisi Blüm Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Bu adamı seviyorum meleklerim. Yaptığı her işte başarı sağlayan, ortalarda pek fazla görünmeden sadece kendi işine odaklanan ender sanatçılardan bir tanesi diye bir http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/196202-hayat-devam-ediyor-dizisinin-konusu.html dizisi yayınlanacak startı verilmiş ve bu dizide...
  2. Fikret Kuşkan Hayat Devam Ediyor dizisi

Fikret Kuşkan Hayat Devam Ediyor dizisi

fikret kuşkan hayat devam ediyor dizisi mahsun kırmızıgülün yeni dizisi 2011 dizinin konusu hikayesi haberleri burada arkadaşlar. "Babam ve Oğlum" filmi ile yüreğimizi parçalayan usta oyuncu Fikret Kuşkan ekranlarda ki sessizliğine Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi "Hayat Devam Ediyor" da ki bakırcı ustası karakteri ile bu kasım ayında bozacak Melek'lerim. Dizide iki eşli...
  3. Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

Hayat Devam Ediyor Dizisi Başladı

hayat devam ediyor dizisi oyuncuları konusu mahsun kırmızıgül hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili melekler mahsun kırmızıgülün hikayesi yazdığı ve yönettiği muhteşem dizi hayat devam ediyor bu akşam yayınlandı bende izledim diziyii gerçekten oyuncularıyla konusuyla çekimleriylee harika ötesi bir dizi olmuşşş özellikle usta oyuncularınn genç oyuncularla birlikte uyum içinde oynamasıı...
  4. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...
  5. hayat devam ediyor izleyici yorumları

hayat devam ediyor izleyici yorumları

hayat devam ediyor izleyici yorumları yapalım mı kızlar. bence hayat devam ediyor dizisi evet çok güzel ama biraz değişiklik ve heyecan katılmalı sanki aynı dozda gidiyor gibi oldu. peki ya sizce kızlar?

Sayfayı Paylaş