gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Devam Ediyor Dizisi Oyuncu Kadrosu Resimleri Oyuncuları kimler ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yönetmen Mahsun Kırmızıgül arkadaşlarım Bakın buraya yazıyorum, Bu Hayat Devam Ediyor dizisi kesinlikle tutacak. Gerek oyuncu kadrosu gerek içeriği gerek ise yaptığı filmlerle gündemden düşmeyen Mahsun... Bu dizi tutacak. Peki bu dizide oynayacak oyuncular kimler. Kadro nedir diye sorduğunuzda önümüze baya kalabalık bir kadro çıkmakta. Öncelikle hatun kim diye düşünecek olursanız yani düşünmeyin anlayın işte soracak olursanız http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/196205-meltem-miraloglu-kimdir-biografisi-resimleri.html inceleyin. İsmini incelemek istemeyenler için verelim. Hakkında yaptığımız araştırmada çok fazla bulguya ulaşamadık isede Meleğimiz Meltem MİRALOĞLU meleklerim duyrulur :) [​IMG]

İkinci Bahar dizisinin ve Canım Ailem dizisinin yaşlı emmisi
    ARİF ERKİN GÜZELBEYOĞLU

Memati'nin can düşmanı can dostu ve Kızım nerede disizinde oynayan
    HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Ustalığı asla tartışılamayacak bir sanatçı olan
    MENDERES SAMANCILAR

Ve yine eski oyunculardan
    RANA CABBAR

Bu dizi için şimdilik diyeceklerimiz bu kadar melişlerim. Bekleyelim ve görelim.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle bu dizi tutar oyuncular cok iyi

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Çok yakın bir zamanda Atv ekranlarından başlayacak bu dizi. Fragmanıda baya ilgi çekici :)

Hayat Devam Ediyor Dizisi Oyuncu Kadrosu Resimleri Oyuncuları kimler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalancı Bahar dizisi oyuncu kadrosu oyuncuları resimleri

Yalancı Bahar dizisi oyuncu kadrosu oyuncuları resimleri

yalancı bahar dizisi yalancı bahar dizisi, oyuncuları, oyuncu isimleri, oyuncu kadrosu, resimleri, dahası burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Yeni sezon dizileri arasında, izleyicileri ekran başına toplayacak "Yalancı Bahar" disi oyuncuları ve resimlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce Aile Kadını olarak belirlenen dizinin ismi Yalancı Bahar olarak...
  2. Al Yazmalım Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Resimleri

Al Yazmalım Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Resimleri

al yazmalım dizisi oyuncu kadrosu tanıtımı biyografileri resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Cengiz Aytmatov'un Kırmızı Eşarp adlı romanından günümüze uyarlanan Al Yazmalım dizisi atv ekranlarında yayına başladı melekler:) 1977'de Atıf Yılmaz yönetiminde çekilen filmde Türkan Şoray ve Kadir İnanır oynamıştı hatırlarsınız.Türk sinemasının klasiklerine giren filmin tadını bakalım...
  3. Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

Kirli Oyunlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

kirli oyunlar kirli oyunlar dizisi oyuncu kadrosu senaryosu hangi kanalda trt 1 dizisi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kirli Oyunlar dizisi konusu itibarıyla merakla bekleniyor melekler. Osmanlı imparatorluğunun son dönemleriyle ilgili olarak çekilen Kirli Oyunlar dizisi oyuncu kadrosu ise şöyle melekler.. Devrim Saltoğlu Muhammed...
  4. Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

firuze oyuncu kadrosu, firuze dizisi oyuncuları, firuze oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Show Tv'nin ses getireceğini düşündüğü yeni dizisi Firuze'nin çekimleri Eylül ayında başladı. Yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği dizinin oyuncu kadrsou da belli oldu. İşte yeni dizilerden Firuze'nin oyuncu kadrosunda yer alan isimler... Dizinin başrollerinde, Haluk Piyes, Ceren...
  5. O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizi oyuncuları, o hayat benim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV...

Sayfayı Paylaş