gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Devam Ediyor Dizisinin Hayatı Meltem Miraloğlundan Açıklama .....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hayat Devam Ediyor Meltem Miraloğlu Meltem Miraloğlu Haberi

Hayat Devam Ediyor dizisini izleyenler Hayatı Yani Meltem Miraloğlunu tanırlar...Bakalım Meltem Miraloğlunun açıklaması neymiş...

Evlilik Dediğin Şey Bir Kez Olmalı!

Çok izlenen 'Hayat Devam Ediyor' dizisinin 'Hayat'ı Meltem Miraloğlu'dan samimi açıklamalar.

Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Hayat Devam Ediyor'un sezon finali önceki cuma günü yayınlandı. Aynı akşam ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, 18.00-19.00 saatleri arasında Facebook üzerinden hayranlarının sorularını tek tek yanıtladı:

Diziden önce 6 sene tiyatro yaptım. Üniversite okumadım. Bir sene Müjdat Gezen'de eğitim aldım, halen oyunculuk kurslarına katılıyorum.

İNANÇLI BİR KIZ!

'Hayat'la neredeyse birebir aynıyım. Benim 15 yaşımdaki halime benziyor. O da ailesine çok düşkün, çok duygusal, çok sabırlı, kendi yaşadığı kötü tecrübeleri sevdiklerinin yaşamasını istemeyen, inançlı ve dürüst bir kız. Gerçek hayatta onun kaderini yaşayan bir sürü insan var.

Dizide en çok anlaştığım oyuncu 'Kadriye Ana'yı canlandıran Suna Selen. Onu kendime örnek alıyorum. Kendime örnek aldığım bir diğer isim de Mahsun Kırmızıgül. Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Suna Selen ve Rana Cabbar'la aynı dizide yer almak benim için büyük şans.

Benim ne Twitter'da, ne de Facebook'ta kişisel bir sayfam yok. Açılanlar tamamen fan sayfalarıdır. Dikkate almazsanız sevinirim.

SAÇLARIM BOYALI DEĞİL

Oyunculuk zor bir meslek. Bu mesleği yapmak isteyenlere doğru insanlarla çalışmalarını, görüşmeye gitmeden önce o insanlar hakkında doğru bilgiye sahip olmalarını öneririm. Çünkü sahtekar insanlarla karşılaşılabilirler. 'Ben yönetmenim' diyen herkese inanmamak gerekiyor.

Kaşlarımı hiç aldırmadım, aldırmayı da düşünmüyorum. Saçlarımı da hiç boyatmadım.

Erkek arkadaşım yok. Evliliği de şu an düşünmüyorum ama bu karşıma çıkan insana da bağlı... Benim için evlilik çok ciddi bir müessese. Bir kere evlenmek istiyorum. Bunun için de doğru evliliği yapmam gerektiğine inanıyorum. Bu konuda çok hassasım.

Hayat Devam Ediyor Dizisinin Hayatı Meltem Miraloğlundan Açıklama ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor

Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor

Üzülme kahretme kaybettin onu diye Kendini yok etme artık yok diye Yazıktır canına ömrüne yazık Hediye tanrıdan bu can hediye Baksana yaşamak tüm güzelliğiyle devam ediyor Herşeye ağlamak insana ömrü haram ediyor Üzülme kahretme ağlama Hayat devam ediyor Çıkmaz bir sokağa giripte kalsanda Pişmanlık duyduğun bir hata yapsanda Ümitler bizimdir çareler bizim Gönülden çok derin yaralar alsanda...
  2. Hayat devam ediyor...

Hayat devam ediyor...

Ne yazık, zaman akıyor ve hayat devam ediyor! Yaşanmışlar, hissedilmişler geride kalıyor, hüzün bağlıyor ve küf tutuyor hayat kalıntıları güneşin devr-i daimiyle..... Bütün devasa elemler, minik mutluluklar, nahoş duygular küllenebilirmiş demek... Haylazlıklar, umursamazlıklar, çılgınlıklar hayatın, sis perdesi ardında kalan bir yerlerine bir daha çıkmamak-çıkarılmamak üzere gömülebilirmiş......
  3. Hayat Devam Ediyor Dizisinin Konusu

Hayat Devam Ediyor Dizisinin Konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün Hayat Devam Ediyor isimli bir disizi var arkadaşlarım. Bu dizinin konusunu merak edenler için küçük bir araştırma yaptık. İş te dizi ile ilgili bağzı bilgiler. Çektiği sosyal içerikli filmleriyle adından sıkça sözedilen Mahsun Kırmızıgül yeni çekeceği Hayat Devam Ediyor isimli dizisinde doğuda yaşanan küçük gelin töresine dikkat çekecek. Dizide küçük gelini Meltem...
  4. Tuğçe Kazaz Hayat Devam Ediyor Dizisinde !

Tuğçe Kazaz Hayat Devam Ediyor Dizisinde !

Bu konu; Tuğçe Kazaz Hayat Devam Ediyor Dizisinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mahsun Kırmızıgül 'ün sevilen dizisi Hayat Devam Ediyor yepyeni bir oyuncuyu daha kadrosuna almaya hazırlanıyor. Dizinin son bombası manken Tuğçe Kazaz. Nişantaşı’nda bir reklam ajansında bir araya gelen ikili dizi hakkında sohbet etti. Tuna ile fikir alışverişinde bulunan Kazaz,...
  5. Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Hayat Devam Ediyor Bitiyor !

Bu konu; hayat devam ediyor bitiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Mahsun Kırmızıgül 'ün "Hayat Devam Ediyor" dizisi final yapıyor. Yayınlanmaya hayli iddialı başlayan dizi yayından kalkıyor. İşte haberin detayları... Atv'nin pazar günleri ekrana gelen dizisi, 13 Ocak 2013 Pazar akşamı yayınlanacak 46ncı bölümle...

Sayfayı Paylaş