gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde

Hayat her 'toparlandım' dediğimde seni tükürüyor suratıma!
    Tarifi mümkün olmayan acı damaklarımı kavuran
    Saplandı kaldı ellerime altınların
    Cımbızla çekiyorlar bakışlarını kalbimden!
    Yakamozlar çöküyor geceme usulca

alinti

Hayat , Her Toparlandım Dediğimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her sigara hayatı 11 dakika kısaltıyor

Her sigara hayatı 11 dakika kısaltıyor

Birçok insan, tüm yasaklara rağmen sigarayı bırakamıyor. Kimsenin bir kül tablasını öpmek istemeyeceğini belirten uzmanlar ise; uyarıyor: * İçtiğiniz her sigara hayatı 11 dakika kısaltır. Az sigara içmekle çok içmenin zararı farklı değildir. * Sigarayı 6. denemeden sonra bırakma şansınız çok artıyor. * Sigarayı bırakanların kalp krizi riski yüzde 60 düşüyor. * İyi kolesterolü düşürüyor....
  2. || Hayat Her Zaman Cömert Davranmaz Bize ||

|| Hayat Her Zaman Cömert Davranmaz Bize ||

hayat her zaman cömert davranmaz bize hayat her zaman cömert davranmaz Biz, binde bir karsımıza çıkan dostluk, arkadaşlık fırsatlarını ne yapıyoruz? Akşamüstünün bir saatinde yorgun gövdemizi yaslayıp mırıl mırıl konuşabileceğimiz, omzumuza dolanan bir kolun, başımızı yaslayabileceğimiz bir omuzun, belimizi kavrayan bir elin, uzun yollara dayanıklı aşkların sahibi karsımıza çıktığında...
  3. Hayatta her seçim bir kaybediştir

Hayatta her seçim bir kaybediştir

hayatta her seçim bir kaybediştir her seçim bir kaybediştir hayattaki seçimlerimiz hayattaki seçimler Hayatta her seçim bir kaybediştir. Bir şeyi seçer ve başka birşeyi belkide birçok şeyi kaybedersin. Seçtiğin herneyse kaybettiklerine değmeli ve sen asla kaybettiklerin için üzülmemelisin. İşte bende herşeyimi, kendi hayatımı bu hayattan beklentilerimi, yapmak istediklerimi, iyi kötü...
  4. Melekler Hayatınızda hiç kıl payı kurtuldum dediğiniz anlar oldumu?

Melekler Hayatınızda hiç kıl payı kurtuldum dediğiniz anlar oldumu?

Hepimizin hayatında son anda sıyırdığımız bizi teğet geçtiği yada kıl payı kurtulduğumuz anlar olmuştur peki bu anları enaz zararla nasıl kurtulmayı başardık, bu anlarımız neler öykülerimizi yaşanmış olayları sizden de dinleyelim

Sayfayı Paylaş