gebe
  1. gulberk

gulberk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HAYAT kadere inat seni sil baştan yaşayacağım ahdım olsun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gulberk tarafından paylaşıldı.

hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacağım sezen aksu sil baştan sezen aksu hayat kadere inat seni yaşayacağım Bu hayattta herkezin ölümü tadacağını fakat bazılarımız hayatın güzel yanını tadacağız bunu kabullendim artık

2. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacagım ahdım olsun :)))

3. gulberk

gulberk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze yakışır demii

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende hayat kadere inat seni sil bastan yasayacagimmmmmmmmmmmmmmmmm ahdim olsunnnnnnnnnnnnnnnn

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sil baştan yaşıyorummmmmmmmmmmmm!!!!!!

HAYAT kadere inat seni sil baştan yaşayacağım ahdım olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Sil Baştan

Şebnem Ferah - Sil Baştan

şebnem ferah sil baştan notaları sil baştan notaları nota Gücün var mı sevgilim Derin sularda inci tanesi aramaya Cesaretin kaldıysa Hala benle aşktan konuşmaya Söyle canım sevgilim Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi Yorgun gibi bir halin var Duyguların karışık olabilir mi Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Herşeyi unutmak Sanki bugün...
  2. Kargo - Sil Baştan

Kargo - Sil Baştan

Herşey yeni baştan başladı Ezbedledim artık neden başlayalım yeniden Geçmişi unutmadan sen hep güzel anıları hatırlıyorsun Acı anıları ise baktım unutmuşsun Yeni bir hayata eskiden kalma Olursa eğer Herşeye yeni baştan başlamak gerek Sil baştan sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden sil baştan olduk biz Sil baştan yeniden Neler yaptık neler ettik bir hatırla Az mı kavga ettik...
  3. Sana İnat Yaşayacağım Bu Hayatı

Sana İnat Yaşayacağım Bu Hayatı

hayata inat sözler ..Yalnızlığımı düğümlüyorum şimdi ayağıma.. Çözülmemecesine bağlıyorum.. Sıkıyorum.. Ayaklarım acıyor. Yüreğime benzetiyorum sonra.. Sıktıkça acıyor! Birbirine dolaşıyor ayaklarım. Düşe kalka yürümeye çalışıyorum. Olmuyor! Düşüyorum da, düştüğüm yerden kalkamıyorum aslında.. Gittikçe batıyorum.. Canım acıyor.. Ayaklarım dolanıyor.. Yüreğim susuyor.. Biliyorum.. Hoşuna...
  4. Sil Baştan Filimi

Sil Baştan Filimi

blessed are the forgetful blessed are the forgetful for they get better even of their blunders sil baştan film sözleri sil baştan filminden sözler filmi sözleri Amerika’da 2004 yılında yayınlanan ve önemli filmler arasında ilk 100’de yerini koruyan bu filmi, “Sil Baştan” adıyla ve büyük bir gecikmeyle 2006 yılında seyretme şansına erişmiştik. Aslında filmin orijinal ismi, Alexander Pope’nun...

Sayfayı Paylaş