gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hayat Masalmış

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayat Masalmış

alıntıdır

Hayat Masalmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırık dökük hayatların sahte masal kahramanlarıyız..

kırık dökük hayatların sahte masal kahramanlarıyız..

Kırılan kalplerimizi biriktirdiğimiz sanal dünyanın sahte denizinin dalgalarında yüzen insanlarız hepimiz…:sütyen: Suyun, kumun, balığın çeşitliliği cezbediyor bizi… “Daha derinlere inince ne var?” sorusunun insani merakına yenildik birer birer. Elimize aldığımız her yeni ve parlak şeye “seni bulduğuma göre daha neler bulacağım kim bilir” diyerek özensiz davranıyoruz ve kim bilir aslında yola...
  2. HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!...

HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!...

HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!... A Ş K ,aynen yazıldığı gibiydi... sesli başlar...sessiz biter.. . biz kısaltmadık takdire boyun eğmek gerek yüreğim... kader,güllerimizi eğse de.. nereden bilebilirdim; hayata nereden bağlıysam ,oradan kopacağımı.. neyin üzerine çok düşüyorsam, onunla imtihan olacağımı ?.. nereden bilebilirdim?...
  3. HAYAT!..hani "MasaL" değildin? beni neyledin Hayat!..

HAYAT!..hani "MasaL" değildin? beni neyledin Hayat!..

Gitme diyemezdim, gitmek zorundaydın. Ne bu fırtına seni geri çevirebilirdi, ne bu yağmur. Her şey gidişine ayarlanmıştı çünkü senaryo böyleydi sen gidecektin ben ağlayacaktım. Elimden tut yoksa düşeceğim yoksa bir bir yıldızlar düşecek eğer sairsem beni tanırsan yağmurdan korktuğumu bilirsen Gözlerim aklına gelirse Elimden tut yoksa düşeceğim yağmur beni götürecek yoksa beni.. Atilla...
  4. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş