gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Mutfak Havluları

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hayat, mutfak havluları, modelleri, fiyatı ne kadar, 2011 sezon, ürünlerini buradan bulabilirsiniz

Hayat marka mutfak havlularını siz meleklerin çeyizleri yada evleri için paylaşıyorum :)

Hayat Mutfak Havluları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı mutfak, sağlıklı hayat...

Sağlıklı mutfak, sağlıklı hayat...

Sağlıklı mutfak, sağlıklı hayat... Yemek hazırlanırken temiz bir mutfak önlüğü giyin. Masanızı sildiğiniz bez ya da süngerin temiz olmasına dikkat edin. Yemek hazırlarken saçınızın düşmesini önleyin. Saçınızı örtün, toplayın veya bir bant takın. Yemek hazırlamaya geçmeden önce ellerinizi yıkayın. Tırnaklarınız ya kısa kesilmiş olmalı, ya da fırçayla temizlenmiş olmalı. Tuvalet çıkışı...
  2. Mutfak hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler

Mutfak hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler

Mutfak için bilinmesi gerekenler :) Buzdolabınız bozuldu, ya da artık boş yer yok. Temiz bir kovayı musluk suyu ile doldurun. İçine bir çorba kaşığı sofra tuzu atın. Şişeleri daldırın. Yeterince soğuyacaktır. Et suyunu dolaba kaldırmadan önce çabuk soğutmak için, kemik kazanını bir evyeye oturtun, kazanın çevresine soğuk su tutarak et suyunu soğutun. Değersiz olarak gördüğünüz...
  3. bu mutfaklarda hayat var

bu mutfaklarda hayat var

renkli bir kişilige sahip misiniz? peki eviniz o nasıl ? ya mutfagınız?? mat ve donuk sıradan seylerden bıktınız mı biraz canlanmak mı istiyorsunuz bu işe evinizde hatta hanımların en çok vakit gecirdigi yerden yani mutfaktan baslayalım mı...........
  4. Hayat Plaj Havluları

Hayat Plaj Havluları

hayat, markası, plaj modası, havlusu, renkleri, desenleri, en yeni modelerini buradan bulabilirsiniz Hayat plaj havlularını siz melişlerime göstermek istiyorum. Her bikini rengine göre havlu:)
  5. İğne oyası mutfak havluları 2012

İğne oyası mutfak havluları 2012

İğne oyası mutfak havluları 2012 örnekleri istiyorum sizden lütfen bu isteğimi yerine getirin hanımlar.

Sayfayı Paylaş