gebe
  1. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hayat Nedirki ANNE

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Dantelli_Peri tarafından paylaşıldı.

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Hayat Nedirki ANNE
    çok güzel yaaa emeğine sağlık..

Hayat Nedirki ANNE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat nediiir annem...!

hayat nediiir annem...!

benim hiç sapanım olmadı anne, ne kuşları vurdum, ne de kimsenin camını kırdım... çok uslu bir çocuk değildim ama, seni hiç kırmadim, hep boynumu kırdım. ben hayatım boyunca bir tek kendimi vurdum! .. suskun görünsem de, fırtınalı ve mağrurdum anne. bir mızrak gibi, aynada hep dik durdum anne! .. ben sana hiç bir gün laf getirmedim, leke sürmedim. ama göğsümü çok hırpaladım,...
  2. Sevmek dediğin nedirki ?

Sevmek dediğin nedirki ?

SEVMEK DEDIGIN NEDIR KI?... Sevmek,begenmektir. Sevmek, özlemektir. Görmek istemektir sevmek... Ve sevmek, görmeden duramamaktir.Sevmek, israr etmektir. Sevmek, vazgeçmemektir. Pes etmemektir sevmek...Sevmek, merak etmektir. Sevmek, sevdigine "Sevgilim" diyebilmektir. Dokunmak istemektir sevmek. Sevdigine yakin olmak istemektir. Soludugu havayi solumaktir. Sevdiginin...
  3. hayat nedir anne ?

hayat nedir anne ?

Hayat Nedir Anne? benim hiç sapanim olmadi anne, ne kuslari vurdum, ne de kimsenin camini kirdim... çok uslu bir çocuk degildim ama, seni hiç kirmadim, hep boynumu kirdim. ben hayatim boyunca bir tek kendimi vurdum! .. suskun görünsem de, firtinali ve magrurdum anne. bir mizrak gibi, aynada hep dik durdum anne! .. ben sana hiç bir gün laf getirmedim, leke sürmedim. ama gögsümü...
  4. Atasay'dan Anneler Gününe Özel Hayat Ağacı Kolyesi!

Atasay'dan Anneler Gününe Özel Hayat Ağacı Kolyesi!

atasay anneler günü, anneler günü atasay, 2014 anneler günü Sevgili melekler, yaklaşmakta olan anneler gününe özel olarak ünlü kuyum markası Atasay, bir kolye tasarladı. Dünya trendlerini yansıtan binlerce çeşit ürün arasından yapanlar için çok özel bir sürpriz olarak hazırlanan hayat ağacı kolyesi, 1 Mayıs-11 Mayıs tarihleri arasında Atasay mağazalarındaki altın ve pırlantalı ürünlerde 750...

Sayfayı Paylaş