gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Şarkısı Hülya(Burcu Biricik)Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranların yeni dizisi"Hayat Şarkısı" izliyecisi ile buluştu. Dizi de rol alan isimlerden biri olan Burcu Biricik, dizi de Hülya karakterini canlandırıyor. Küçüklüğünden biri güç ve zenginlik meraklısı olan Hülya 8 yaşından beri aşık olduğu Kerim ile evlenir ve bu evlilik zoraki bir evliliktir. Bakalım dizi de önümüz de ki günler de nasıl gelişmeler olacak? Hülya karakteri hakkın da bilgi ile birlikte Burcu Biricik biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyorum. burcubiricik.jpeg
    Salih’in küçük kızı, Bayram’ın gelini, Kerim’in karısı. Kerim’e 8 yaşından beri aşık. Çeşitli entrikalar çevirerek Kerim ile evlenmeyi başarır. Ancak bu zoraki evlilik ona sadece büyük acılar getirecektir. Daha gençken yoksullukla bilenmiş... İçi isyan ve öfke iledolmuş. Hülya daha küçücükken çok zengin ve yenilmez olmaya yemin etmiştir ve bu yolda ne gerekiyorsa yapacaktır. Çok zeki, çekici ama aynı zamanda tehlikeli bir kadın. Kerim için nefes alır. Gözü kara bir aşk duyar kocasına...

BURCU BİRİCİK KİMDİR?
    4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında "Akdeniz Kraliçesi" seçildi. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğa Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda oynadı. 2007 yılında "Maçolar" dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. "Toprağın Günlüğü" adlı kısa filmi çeken Biricik, 2011 yılında "Artiz Mektebi" adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. 2011 yılında "Muhteşem Yüzyıl" ve 2012 yılında "Ustura Kemal" dizilerinde küçük roller aldı. Aynı yıl "Düşman Kardeşler" dizisinde Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. 2013 yılında "Beni Böyle Sev" dizisinde Seda karakterine hayat verdi. Çeşitli reklâm filmlerinde de rol alan Biricik, son olarak 2014 yılında "Şeref Meselesi" dizisinde Kübra karakterini canlandırdı.

Hayat Şarkısı Hülya(Burcu Biricik)Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Biricik Resimleri istiyorum

Burcu Biricik Resimleri istiyorum

Selam arkadaşlar hepinize bu yaz sıcaklarında serin bir gün geçirmenizi diliyor ve keyfi neşesi de yanından eksik olmasın diyorum:) Ayrıca sizlerden Burcu Biricik Resimleri paylaşmanızı da istiyorum.
  2. İşte Burcu Biricik Fotoğrafları burada!

İşte Burcu Biricik Fotoğrafları burada!

Burcu Biricik Fotoğrafları Burcu Biricik Görselleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Gaye Gürer resimleri aktarmıştık. Şimdi ise Artiz Mektebi yarışmacılarından olan Burcu Biricik resimleri sunuyor ve genç oyuncu Burcu Biricik hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.
  3. Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgileri ile birlikte dizi de canlandırdığı karakter hakkın da genel bilgiyi sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Varlığın içine doğmuş.. Bilime meraklı.....
  4. Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir?

Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Cevher ailesinin büyük oğlu olarak karşımıza çıkan Tayanç Ayaydın, dizide ki ismi ile Hüseyin hakkın da genel bilgileri sizler için paylaşıyorum. Büyük oğul. Zeki, yakışıklı ve çok güvenilir.. Duygusal zekası gelişmiş iyi eğitim almış.. Hem sahada hem teoride bilgisi olan bir iş adamı. Küçük yaşlarda hiçbir taviz verilmeden iş alanında yetiştirilmiş.. Hep sorumluluk...
  5. Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Melek karakterini canlandıran Ecem Özkaya hakkın da merak ettiğiniz genel bilgiler ile birlikte dizide ki karakter bilgilerini sizler için paylaşıyorum. Hülya’nın ablası. Annesi hastaymış ve erken ölmüş. Kendisini tüm ailenin annesi yerine koymuş ve herkesin sorumluluğunu erken üzerine almış. Hülya’nın hayallerini desteklemiş, hep arkasında...

Sayfayı Paylaş