gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayat şarkısı dizisin de Cevher ailesinin büyük oğlu olarak karşımıza çıkan Tayanç Ayaydın, dizide ki ismi ile Hüseyin hakkın da genel bilgileri sizler için paylaşıyorum. tayancayaydin.jpg Büyük oğul. Zeki, yakışıklı ve çok güvenilir.. Duygusal zekası gelişmiş iyi eğitim almış.. Hem sahada hem teoride bilgisi olan bir iş adamı. Küçük yaşlarda hiçbir taviz verilmeden iş alanında yetiştirilmiş.. Hep sorumluluk verilmiş.. Babasının projesi.. Kendi yaşamını hep ikinci planda tutmuş. Ailenin ve şirketin çıkarları için yaşamış. Zeynep ile evli bir çocukları var.

TAYANÇ AYAYDIN KİMDİR?
    7 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. "Sıla", "Kalbin Zamanı", "Büşra", "Sakarya Fırat", "Aşk Zamanı" ve "Zeytin Tepesi" dizilerinde rol almıştır. Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ve 2008 Locarno Film Festival En İyi Erkek Oyuncu Ödülü bulunmaktadır

Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tayanç Ayaydın kimdir

Tayanç Ayaydın kimdir

tayanç ayaydın tayanç ayaydın kimdir hayatı evli mi ayaydin tayanç ayaydın kimdir, hakkında bilgiler, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, filmleri, dizileri, Yine usta bir oyuncuya yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Tayanç Ayaydın kimdir, hangi dizilerde ve filmlerde rol almıştır; buyrun Melek'ler. Tayanç Ayaydın (d. 1979, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Gerçek...
  2. Özlem Aydın Kimdir, Hayatı

Özlem Aydın Kimdir, Hayatı

Özlem Aydın Kimdir, Hayatı hakkında bilgiler yazın. arkadaşlar Özlem Aydının hayatı hakkında biyografi bilgilerini buradan yazarmısınız.
  3. Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Safiye Ayla Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

safiye ayla kimdir, safiye ayla hayatı, safiye ayla biyografi Safiye Ayla Targan, (d. 14 Temmuz 1917, İstanbul, Osmanlı İmparatorluğu – ö. 14 Ocak 1998, İstanbul, Türkiye) cumhuriyet döneminin en tanınmış kadın Türk kadın sanatçılarından. Mısırlı Hicazîzade Hafız Abdullah Bey'in kızıdır. Safiye Ayla henüz doğmadan Abdullah Bey vefat etmiştir. Annesini de henüz üç yaşındayken kaybeden...
  4. Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgileri ile birlikte dizi de canlandırdığı karakter hakkın da genel bilgiyi sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Varlığın içine doğmuş.. Bilime meraklı.....
  5. Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Melek karakterini canlandıran Ecem Özkaya hakkın da merak ettiğiniz genel bilgiler ile birlikte dizide ki karakter bilgilerini sizler için paylaşıyorum. Hülya’nın ablası. Annesi hastaymış ve erken ölmüş. Kendisini tüm ailenin annesi yerine koymuş ve herkesin sorumluluğunu erken üzerine almış. Hülya’nın hayallerini desteklemiş, hep arkasında...

Sayfayı Paylaş