gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayat şarkısı dizisin de Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgileri ile birlikte dizi de canlandırdığı karakter hakkın da genel bilgiyi sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. birkan-sokullu-hayat-şarkısı.jpg Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Varlığın içine doğmuş.. Bilime meraklı.. Babasının zoru ile Berlin’de maden mühendisliği okurken, birinci sınıf sonunda rotayı çevre mühendisliğine çevirmiş. Doğal hayat sever, masasını ve okumayı da çok sever, bilimsel alanda kariyer yapmaya kitaplar yazmaya odaklı. Bu tutkusuna engel olabilecek her şey sinirini bozuyor. 19. yüzyıl aristokrat adamları gibi yaşıyor. Aşk ilişkileri, teflon gibi üzerinden akıyor. Hülya ile anlaşmalı bir evlilik yapıyor ve ona duyduğu aşk ile öfke arasında gidip gelerek geçiyor hayatı...

BİRKAN SOKULLU KİMDİR?
    6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul‘da doğdu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı bölümünden mezun oldu. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey‘ yarışmasında üçüncü oldu. 10 yıl profesyonel basketbol oynadı. Üniversitede okurken mankenlik ve modellik yaptı. Oyuncu Dolunay Soysert‘ten oyunculuk dersler aldı. “Küçük Kadınlar” dizisinde Ayaz karakteri ile yer aldı. “Küçük Sırlar” dizisinde Demir rolü ile büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu. 2012 yılında “Uçurum” dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 yılında ise "Fatih" dizisinde Şehzade Mustafa’yı canlandırdı. Sokullu, son olarak 2014 yılında "Kurt Seyid ve Şura" dizisinde yer aldı.

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkan Sokullu Röpörtajı

Birkan Sokullu Röpörtajı

birkan sokullu röportaj birkan sokullu röportajları facebook magazin özel hayatı atv'nin yeni dizisi 'Elif'te rol alan manken Birkan Sokullu ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen olumlu tepkiler aldığını belirten birkan sokullu. 'Elif'te ilk kez oyunculuğa soyunan Birkan Sokullu 5 yıldır mankenlik ve modellik yapıyor.2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de derecesi de bulunan Sokullu,...
  2. Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Selam kızlar sizlerden mümkünse benim için Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları paylaşmanızı istiyorum lütfen bu isteğimi yerine getirin.
  3. Birkan Sokullu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Birkan Sokullu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

birkan sokullu kimdir birkan sokullu hayatı Sevgili melekler, son günlerde Aslı Enver ile olan evlilik haberleriyle gündemde olan oyuncu Birkan Sokullu kimdir, elimizde ki bilgileri sizlerele paylaşacağız.. :) Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 06 Ekim 1985 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez...
  4. Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir?

Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir?

fatih dizisi oyuncuları, fatih dizisi birkan sokullu, birkan sokullu kimdir Sevgili melekler, Fatih dizisinde Fatih Sultan Mehmet'in en sevdiği oğlu olan Şehzade Mustafa'yı Birkan Sokullu canlandıracak. Başarılı oyuncunun hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgi edinelim... Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını...
  5. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden derlediğim görselleri bu konumuz da paylaşıyorum. Özellikle genç kızlar tarafından büyük beğeni ve hayranlıkla izlenen genç oyuncu Birkan Sokullu, dizi de evin iki oğlundan küçük olan Kerim'i canlandırıyor.

Sayfayı Paylaş