gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Şarkısı Konusu ve Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranların da yepyeni bir dizi daha başladı. İkinci bölümünden yayınlamasından itibaren diziye olan ilgi daha da artarak dizinin konusu ve oyuncuları merak konusu olmaya başladı. Sizler için bu yazım da dizinin konusu ve oyuncuları hakkın da genel bilgilere yer veriyorum. Eğer dizi meraklısı iseniz sizlerin de izleyebileceği yepyeni bir dizi daha başladı müjdesini verebilirim. Bakalım reytingleri alabilecekmi ve dizi beklenilen ilgili görebilecekmi? Bunu hep birlikte önümüzde ki günler de görmemiz mümkün olacak.
    1171804_a5c8b897c55e4266e280c94b1761e3af.jpg

Aynı köyde doğup büyümüş kаn kardeşler Bayram ve Sаlih'in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamаları ve çocukların büyüyüp evlenme çаğına gelene kadаr farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini kоnu alan dizinin genеl hikayesi şöyle; Hayat Şarkısı oyuncuları Mudanya yakınlarındаki Güzеlköy' de doğup büyümüş olan Bаyram vе büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklаrı Melek ile Kеrem'i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklаr büyüyüp evlеnme çağına gelene kadаr da fаrklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam edеrler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul'da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da vеrdiği sözü unutmaz. Gеnç oğlu Kerim'i üniversitedеn mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy'de iki kızı, Hülya ve Melek ilе yaşayan Salih'in kapısını çalar.

Salih de vеrdiği sözе sаdıktır ve Bayram'ın gelişi ile çоcukların düğün kararını kesinleştirirler. Hayat Şarkısı gerçek isimleri Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve fаrklı sеvdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar аlıp, buldukları çözümlerlе rahatlasalar dа; hiç hesaba katmadıkları Hülyа'nın planları çoktаn devreye girmiştir. Kanal D'nin başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tаyanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştıkları dizisi 'Hayаt Şarkısı' nın yаpımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz- Mustafa Oğuz, yönetmenliğini Cem Karcı ve senаryosunu Mahinur Ergun kaleme аlıyor.

Farklı hikayesi ve usta oyunculukları ile ekranların yeni gözdesi olmaya aday Hayat Şarkısı, yakında başlıyor!

Çekimlerinin Berlin ve İstanbul’da yapıldığı dizide Tayanç Ayaydın, Cevher Ailesinin büyük oğlu Hüseyin Cevher karakterini canlandırırken, ünlü oyuncu Ecem Özkaya ise Melek karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve Hayat Şarkısı ile ekranlara geri dönen iki başarılı oyuncu ekranın yeni ikilisi olmaya aday. Uzun bir aradan sonra “Hayat Şarkısı “ile ekrana dönen Ayaydın ve Özkaya yeni karakterleri ile ilgili şunları söyledi;

Tayanç Ayaydın;

Çok uzun yıllardır oynadığım karakterler sert bir yapıya sahipti. Çatık kaşlı bakıyordum etrafa ister istemez karakterlerin yapısal özelliklerinden dolayı. Artık oyuncu olarak da çok yorulduğumu hissettim sert karakterleri oynarken. Biraz daha ılımlı biraz daha yumuşak seyircinin de daha rahat empati kurabileceği bir karakter arayışındaydım diziye tekrar geri dönmek için.

Çok keyifli projeler okumama rağmen, projenin içerisinde kendimi bulamadım bir çoğunda da o yüzden yer almadım. Ta ki zaten daha önce de çalıştığım Gül Oğuz’dan, Hüseyin karakteri teklifi gelene kadar. Hüseyin, uzun zamandır aradığım o naiflikte yumuşaklıkta ılımlı bir karakter olduğunu görünce çok heyecanlandım. İyi ki de bu kadar beklemişim dedim. Hem böyle bir karakter oynama isteğinin heyecanı, hem de böyle güzel bir projede olmanın heyecanıyla Hüseyin’e hayat vermeye gayet ediyorum.

Ecem Özkaya;

Hayat Şarkısı hikayesiyle, gerçekten hayatta her türde söylenmiş şarkılar gibi. Ben de canlandırdığım Melek karakteriyle bu yolculuğa dahil oldum. Most Production, Cem Karcı, Mahinur Ergun ve castta adı gecen herkes benim de burada olmam gerekiyor dedirtti. Bu proje için gerçekten heyecan duyuyorum. Umarım bizim bu enerjimiz seyircimize de geçer.

Hülya Çamoğlu Cevher-Burcu Biricik Kimdir?

Salih’in küçük kızı, Bayram’ın gelini, Kerim’in karısı. Kerim’e 8 yaşından beri aşık. Daha gençken yoksullukla bilenmiş, içi isyan ve öfke dolmuş. Hülya çok zengin ve yenilmez olmaya yemin etmiştir ve bu yolda ne gerekiyorsa yapacaktır. Çeşitli entrikalarla Kerim ile evlenmeyi başarır; ancak bu zoraki evlilik ona büyük acılar getirecektir. Çok zeki, çekici ve tehlikeli bir kadın. Kerim için nefes alır. Gözü kara bir aşk duyar kocasına.

Kerim Cevher-Birkan Sokullu Kimdir?

Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Varlığın içine doğmuş, bilime meraklı, baba zoru ile Berlin’de maden mühendisliği okurken, birinci sınıf sonunda rotayı çevre mühendisliğine çevirmiş. Doğal hayat sever, masasını ve okumayı da çok sever, bilimsel alanda kariyer yapmaya kitaplar yazmaya odaklı. Bu tutkusuna engel olabilecek her şey sinirini bozuyor. 19. yüzyıl aristokrat adamları gibi yaşıyor. Aşk ilişkileri, teflon gibi üzerinden akıyor. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Hülya ile anlaşmalı bir evlilik yapıyor ve ona duyduğu aşk ile öfke arasında gidip gelerek geçiyor yaşamı.

Hüseyin Cevher-Tayanç Ayaydın Kimdir?

Büyük oğul. Çok güvenilir, zeki, yakışıklı, duygusal zekası da gelişmiş iyi eğitim almış; hem sahada hem teoride bilgisi olan bir iş adamı. Babasının projesi. Küçük yaşlarda hiçbir taviz verilmeden iş alanında yetiştirilmiş, sorumluluk verilmiş. Kendi yaşamını hep ikinci planda tutmuş, ailenin ve şirketin çıkarları için yaşamış. Zeynep ile evli bir çocukları var.

Melek Çamoğlu-Ecem Özkaya Kimdir?

Hülya’nın ablası. Kendisini tüm ailenin annesi yerine koymuş. Annesi hastaymış ve erken ölmüş. Hülya’nın hayallerini desteklemiş, ikinci planda kalsa da içinde tutkulu ve hayat dolu bir kadın var. Güzel, derinlikli, çok becerikli, duygulu bir kadın. Kırda küçük bir lokantası var.

Bayram Cevher-Ahmet Mümtaz Taylan Kimdir?

Ailenin başı. Becerikli, çok zengin bir madenci. Mudanya köyleri kökenli, hafif lehçeli, dediği dedik bildiğini okuyan tipik sert baba figürü. Heyecanlı, tutkulu, çapkın, aynı zamanda karısından çekinen, aile düzenine aşırı önem veren, evini de şirketlerini de mutlak bir hakimiyetle yöneten, çizginin dışına çıkan olunca köpüren , ailesi ile çatışmalar sertleşince kopma noktalarına gelmeden anında geri basan bir tip. Oğullarına aşırı düşkün, bunu onları kendisine körü körüne tabi etmeye çalışarak gösteriyor! Enerjik, sinirli, kolay parlayan ama kolay geri basan, hareketli ve girdiği yere anında hakim olan insanları avucuna alan, çok kızsa da elinden olmadan insanın sevdiği bir tip.

Süheyla Cevher-Seray Gözler Kimdir?

Bayram’ın eşi. Kerim ve Hüseyin’in anneleri. Mudanya zenginlerinden bir ailenin kızı. Bir tek ablası hayatta. Lise mezunu ev kadını. Çok alımlı. Kendi serveti de var, ancak kocasına çok saygılı ve geleneksel bir eş rolünde. Bayram’dan çok çekiniyor ama canına tak ettiğinde veya çocukları söz konusu olduğunda tavır koyuyor. Hamarat, yemek vs. konusunda master derecesinde bilgili. Çekinmeden girer, yemek yapar. Hizmetçilere çok hakim. Telaşe memuru çok heyecanlı, duygulu, sulu göz, sürekli kaygılı ve yüreği ağzında bir hayatı var kocası yüzünden. Tatlı bir kadın. Kalbi altın gibi. Dindar. Arada gelinlere yetkilerini acımasızca kullanır her kayınvalide gibi ve kendi hükmetme alanına kimse burnunu sokamaz. Şık giyinir.

Hikaye

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Yapım : Most Production
    Yapımcı: Gül Oğuz
    Yönetmen : Cem Karcı
    Senaryo: Mahinur Ergun

Hayat Şarkısı Konusu ve Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lost dizisi konusu ve oyuncuları

Lost dizisi konusu ve oyuncuları

lost oyuncularının gerçek isimleri lost oyuncu isimleri oyuncuları dizisi oyuncuları oyuncularının Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın...
  2. Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Selam arkadaşlarım Firar diye starda bir dizi oynayacak 16 eylül cuma günü saat 8 de bu dizinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  3. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  4. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş