gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Melek karakterini canlandıran Ecem Özkaya hakkın da merak ettiğiniz genel bilgiler ile birlikte dizide ki karakter bilgilerini sizler için paylaşıyorum. ecemozkaya.jpg Hülya’nın ablası. Annesi hastaymış ve erken ölmüş. Kendisini tüm ailenin annesi yerine koymuş ve herkesin sorumluluğunu erken üzerine almış. Hülya’nın hayallerini desteklemiş, hep arkasında durmuş.. Her ne kadar hep ikinci planda kalsa da içinde tutkulu ve hayat dolu bir kadın var. Kırda küçük bir lokantası var. Çok becerikli ve derinlikli.. Güzel, duygulu bir kadın..

ECEM ÖZKAYA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?
    25 Haziran 1988 tarihinde İstanbul'da doğdu. Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. En son "Zengin Kız Fakir Oğlan" dizisinde Biricik karakterini başarıyla canlandırmıştır. "Kartallar Yüksek Uçar", "Elveda Rumeli", "Cümbür Cemaat Aile", "İffet" gibi dizilerde rol almıştır. "Sizi Seviyorum" filminde Eda karakterine hayat vermiştir. Mustafa Üstündağ ile evlidir. Ahmet Kaan Üstündağ isminde bir çocuğu bulunmaktadır.

Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Özkan hayatı

Yavuz Özkan hayatı

yavuz özkan hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, yönettiği filmler, biyografi, resimleri Sinema sektöründe yönetmenliği ve yapımcılığı ve de senaristliği ile ismini başarıyla duyuran biridir Yavuz Özkan... Sevgili Melek'ler, Yavuz Özkan hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada! Yavuz Özkan (d. 1942, Yozgat), Türk yönetmen, yapımcı, senarist. 7. Uluslararası...
  2. Melek Angun Kimdir..Melek Angun Hayatı Ve Biyografisi..

Melek Angun Kimdir..Melek Angun Hayatı Ve Biyografisi..

Melek Angun Kimdir Melek Angun Hayatı Melek Angunu çoğumuz tanımıyoruz sanırım ismini hiç duymadım desem yeridir...Onun ismi Oktay Kaynarca ile ortaya çıktı diyebiliriz..Taze nişan yapan Oktay Kaynarca Ve Melek Angun haberini sizlerle paylaşmıştık...Bakalım bulabildiğimiz kadar bilgiyle Melek Angun kimmiş.... 31 yaşındaki Melek Angun İstanbul’da tiyatro eğitimi almıştır. Ailesi Bursada...
  3. Pis Yedilide oynayan Ecem Karavus (Alis) Hayatı ?

Pis Yedilide oynayan Ecem Karavus (Alis) Hayatı ?

Pis Yediliyi izliyoruz bizim kızlarla.Dizide Alisi oynayan kızı beğeniyoruz.Lütfen bize onunla ilgili ne biliyorsanız yazarmısınız?Yaşı, hayatı hakkında bilgiler falan..
  4. Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgileri ile birlikte dizi de canlandırdığı karakter hakkın da genel bilgiyi sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Varlığın içine doğmuş.. Bilime meraklı.....
  5. Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir?

Hayat Şarkısı Hüseyin(Tayanç Ayaydın)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Cevher ailesinin büyük oğlu olarak karşımıza çıkan Tayanç Ayaydın, dizide ki ismi ile Hüseyin hakkın da genel bilgileri sizler için paylaşıyorum. Büyük oğul. Zeki, yakışıklı ve çok güvenilir.. Duygusal zekası gelişmiş iyi eğitim almış.. Hem sahada hem teoride bilgisi olan bir iş adamı. Küçük yaşlarda hiçbir taviz verilmeden iş alanında yetiştirilmiş.. Hep sorumluluk...

Sayfayı Paylaş