hayat size neler ögretti?

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
M

mavi_kelebek

Forum Okuru
hayat size neler ögretti?
Hayattan bir şeyler öğrendikçe
Dünyaya bakış açımız değişir
Hayat size ne öğretti ?

bana en önemli seyin saglik,huzur oldugunu ögretti.bide kimseye küsmemeyi,gün gelip onlari bile özleyecegimi ögretti ama bide bana sorunya..

hayat bana caresızlıgı ögrettı caremin bır tek allahın elınde oldugunu ögrendım annemı babamın kıymetını susmayı guclu durmayı ama ıcımde fırtınalar kopsada hep dım dık durmayı daha bı cok sey ...

ahh ahhh hayat bana bana beklemeyi ve bekledikçe olgunlaşmayı,hayata sımsıkı sarılıp ayakta durmayı,iyi ve kötü günde anamdan babamdan başka kimsem olmadığını,en zor anlarımda ALLAHTAN BAŞKA yardımcım olamayacağını,etrafımda dost yüzlü düşmanlarım olduğunu yazayımmı dahaaa..............................bitmez ki..........

hayat bana sabretmeyi öğretti,hemen herkese güvenmemeyi,insanların göründüğü gibi olmadığını,ailemden başka beni kimsenin yanlışımla doğrumla,iyiliğimle kötülüğümle kabul etmeyeceğini,insanların çıkarcı olduklarını,ama daha nelerle karşılaşacaksın dur bakalım hayatının baharındasını öğretti.daha neler görücem bakalım bekliyorum her şeyin yeri ve zamanı vardır bende yeri ve zamanına göre bana öğreteceklerini,karşıma neler çıkaracaklarını bekliyorum...

Geri