gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayat size neler ögretti?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

Hayattan bir şeyler öğrendikçe Dünyaya bakış açımız değişir Hayat size ne öğretti ?

Ausencia ve deniz-07 bunu beğendi.
  2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bana en önemli seyin saglik,huzur oldugunu ögretti.bide kimseye küsmemeyi,gün gelip onlari bile özleyecegimi ögretti ama bide bana sorunya..

deniz-07 bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayat bana caresızlıgı ögrettı caremin bır tek allahın elınde oldugunu ögrendım annemı babamın kıymetını susmayı guclu durmayı ama ıcımde fırtınalar kopsada hep dım dık durmayı daha bı cok sey ...

sultansu, canelif, Derya48 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    hayat bana sabretmeyi öğretti hemde öyle bir öğrettiki öğrencek olsam öğrenemzdim

deniz-07 bunu beğendi.
  5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahhh hayat bana bana beklemeyi ve bekledikçe olgunlaşmayı,hayata sımsıkı sarılıp ayakta durmayı,iyi ve kötü günde anamdan babamdan başka kimsem olmadığını,en zor anlarımda ALLAHTAN BAŞKA yardımcım olamayacağını,etrafımda dost yüzlü düşmanlarım olduğunu yazayımmı dahaaa..............................bitmez ki..........

canelif ve Ayse.Feyza bunu beğendi.
  6. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    hayat bana sabretmeyi öğretti,hemen herkese güvenmemeyi,insanların göründüğü gibi olmadığını,ailemden başka beni kimsenin yanlışımla doğrumla,iyiliğimle kötülüğümle kabul etmeyeceğini,insanların çıkarcı olduklarını,ama daha nelerle karşılaşacaksın dur bakalım hayatının baharındasını öğretti.daha neler görücem bakalım bekliyorum her şeyin yeri ve zamanı vardır bende yeri ve zamanına göre bana öğreteceklerini,karşıma neler çıkaracaklarını bekliyorum...

canelif, Ayse.Feyza ve deniz-07 bunu beğendi.
  7. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ve tabiki derdin olduğunda zora düştüğünde Allah a el açmayı O nun yapamayacağı bişey yok..Ailem yanımda oldukça ve elimi Allah a açtıktan sonra her şey yoluna girer nasılsa..

sultansu, canelif, Ayse.Feyza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Acı tecrübe ile olsada hayat bana: Ailenin üzerinde başka bir değerin olmadığını, onu korumak için gerekirse canını bile vermen gerektiğini öğretti... Umarım bu tür tecrübelerle sınamaz Yaradan beni bir kez daha.

sultansu, canelif, Ayse.Feyza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hayat bana koca bir hiç olduğunu, tek gerçeğin ALLAH(c.c.) olduğunu oğretti...

sultansu, canelif, Derya48 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allahım bizi ailemizle sınamaz inş allahım hepimizin gönlüne göre verir inş

canelif bunu beğendi.
  11. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Amiiiiiiiiiin :)

12. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    aci cekmeyi ögretti... hersey bos ve yalan... iste yalan dünya... bu dünyada aci cekmeden baska bir sey olmadigini ögretti

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah bu acılarla bızı sınıyodur pınkım herzaman sukretmelıyız ısyan degıl sukredersen edersen bak daha guzel olucak hersey banada bunu ögrettı :D:D

14. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    bu bebek olayından sonra sükretmeyı daha çok oğrendım ve elımdekının kıymetını daha çok bılmeyı oğlumun kıymetını dahaaacok bılıyorum sımdı Rabbım yavrumla esımle hayırlı omürler versın... cümlemıze ınsallahh

15. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bu soru için söyleyeceğim tek birşey var kocamannnnn beklemeyi özlemi sabretmeyi ve çıkmayan candan umut kesilmediğini

sultansu bunu beğendi.
hayat size neler ögretti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce Hayat Nedir

Sizce Hayat Nedir

Sizce Hayat Nedir ilahi bir gücün insanları ahiret için test ettiği süreç Başı ve sonu olmayan, soru işaretleri ile dolu bi süreç İyi ve iyi olmayan yaşamların savaşının geçtiği bir süreç .Soruları olmayan bir sınav süreci İnsanların kendi doğrularını yaşadığı bir süreç
  2. Sizce Hayatın Rengi Nedir

Sizce Hayatın Rengi Nedir

Sizce Hayatın Rengi Nedir
  3. Hayat bugün size ne verdi?

Hayat bugün size ne verdi?

İyisiyle kötüsüyle... acısıyla tatlısıyla yaşadığımız hayat... geçirdiğimiz her gün... birşeyler katmıyor mu sizlere... bazen öyle bir an geliyor ki... kafanızı çevirip bakmadığınız düşmanınızdan ya da en samimi arkadaşınızdan... ya da ya da ne biliyim işte... etrafınızdaki herkesden herşeyden... belki de bir kediden bir köpekten... birşeyler öğreniyorsunuz...hiçbirşey yapmasanız da o günü...
  4. Sizi hayatta neler mutlu eder?

Sizi hayatta neler mutlu eder?

beni ne mutlu eder Sizi hayatta neler mutlu eder? Ah aman Allah’ım beni en çok şaşırtıcı güzel ani haberler mutlu eder. Hayatta hiçbirşeye olan inancınızı yitirmeyin. O insanın içindeki mutluluk tohumları var ya onları hep yeşil tutun. İsteklerinize dur demeyin hayallerinize dur demeyin. Hayallerinizi büyütün besleyin ve gerçekleşmesi için adımlar adın. Hedefinize giderken vazgeçmemeniz...
  5. HayaT ßUGün SizLere Ne Verdi ?

HayaT ßUGün SizLere Ne Verdi ?

iyisiyle kötüsüyle... acısıyla tatlısıyla yaşadığımız hayat... geçirdiğimiz her gün... birşeyler katmıyor mu sizlere... bazen öyle bir an geliyor ki... kafanızı çevirip bakmadığınız düşmanınızdan ya da en samimi arkadaşınızdan... ya da ya da ne biliyim işte... etrafınızdaki herkesden herşeyden... belki de bir kediden bir köpekten... birşeyler öğreniyorsunuz...hiçbirşey yapmasanız da o günü...

Sayfayı Paylaş