gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

hayat sorar hesabını ......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Susmak en büyük çığlıktır” derler…Susmak içinde kopan fırtınalara rağmen sessiz ve sakin bir liman gibi görünmektir.Susmak içindeki yangını göz yaşlarınla söndürmektir. Susmak Bazen En Büyük Cığlıktır.. Susmak zorundasındır;çünkü sana yakışan budur..
    Susmak zorundasındır;çünkü en güzel cevabın budur..
    Susmak zorundasınd......ır;çünkü suskunluğun en güzel dileklerini gizler içinde..

Susmak zorundasındır;çünkü suskunluğun gözyaşlarındır.. acıların..
    Ve… Susmak zorundasındır;çünkü hala sevmektesindir.
    Susarsın;çünkü konuşmaya gerek duymazsın.

Sen susarsın ama;gözlerin anlatır acını sevgini çaresizliğini…Sen susanda gözlerin haykırır sessiz çığlığının sahibine.Ve bilmektesindir senin çığlığın O’nun kalbinin bir yerlerinde yankılanmaktadır…

İçin rahattır ama.Çünkü sen sevgini en doruğunda yaşamışsındır.sen içinden gelenleri utanmadan çekinmeden yapmışsındır.Ve en önemlisi mutlu edebilmişsindir sevdiğini.

Sen sevmişsindir ölümüne O bırakıp gitmiştir.Ve O’nun yaptığını sen O’na yapmamışsındır.Biten bir aşkın acısını yeni bir aşkla bastırmamışsındır.

ÜZÜLME!!!

Sen sana yakışanı yaptın.Yanından geçerken başını bir suçlu gibi öne eğmek yolunu değiştirmek sana göre değil.Başını öne eğmesi gereken kişi sen değilsindir zaten. Sen O’nun gibi değilsin!söylediğin her sözün arkasındasın.

Bırak hesap sormayı
    Bırak anlasın sevginin büyüklüğünü
    Bırak neden “seni asla kimse benim kadar sevemez!”dediğini anlasın…
    Bırak her şeyi

hayat sorar hesabını

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    gerçekten çok güzel paylaşım için tşklerrr...

3. nagish

nagish Forum Okuru

çok çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk beğendim :cry:

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ağlamamak için kendimi zor tuttum ama aşk meşk için değil benim susmam başka

hayat sorar hesabını ...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılan Hangi Soruları Sorar?

Aldatılan Hangi Soruları Sorar?

Eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz. Aklınıza ilk gelen şeyler eşinizle sevgilisi hakkındaki detaylardır. Örneğin ona ne hediyeler aldığı, özel bir şarkıları olup olmadığı ya da ona maddi anlamda destek olup olmadığı ona sormak isteyeceğiniz soruların başında gelir. Bu yasak aşkı öğrendikten sonra eşinize sormanız gereken bazı temel soruları sizin için derledik. Duymaya hazır mısınız? Başka...
  2. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  3. Neslihan - Hep Sorardın

Neslihan - Hep Sorardın

hep sorardin durup durup beni severmisin diye? hep sorardin.... kime sorsan o söylerdi ama senin gönlün olsun kime sorsan o söylerdi ama senin gönlün olsun hep sorardin dalip dalip beni unturmusun diye hep sorardin dalip dalip beni unutrmusun diye kime desen o gülerdi ama senin gönlün olsun kime desen o gülerdi ama senin gönlün olsun dalara vur kendini yollara nasil dedim bunu diye dalara vur...
  4. Cocuklar soru sorarsa

Cocuklar soru sorarsa

Anne bu ne ? - Buzdolabı yavrum . - Neden ? - Anne balıklar su içer mi ? -Enişte bu ne? -Çakmak (1 dakka sonra) -Enişte bu ne? -Çakmak … -Enişte bu ne? -Çakmak bahadir … -Enişte bu ne? -Gazoz kapaği -Olur mu o çakmak! Balıklar terler mi ? Anne ben kurt olsam ablam da ormanda kuzu olsa o zaman benden korkar mi? -Oglum çık yukarı babaannenden biraz yeni bahar...
  5. hesap sormuyorum hayattan..............

hesap sormuyorum hayattan..............

Doğarken çıplak Ölürken çıplak Eğsime olmuş aradaki zaman farkı Ne anlatayım Üzeri çizik yarımı kırık plak Romantik desem değil Olmaya çalışsam beyhude Benim adım aykırı İkiye böldüm dünyayı Bir üstü saydam Bir üstü çirkef Döndürdüm ikinci perdeden sayfayı Bir satırı sevap Bir satırı günah Gözlerimi açtım Somurtulan ben Öpülen ben Vefa...sızlığın ardına takılan ben Gördüm ki mutluluk kanlı...

Sayfayı Paylaş