gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayat Susmuştu,Dayanamayıp Ben De Sustum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mecbur deqiLdin qitmeye

Beni böyLe sersefiL etmeye

Mecbur deqiLdin ayrıLıqa

Yüreqimi parçaLamaya... Mecbur deqiLdin...

'Sen deqiL miydin hep şöyLe diyen!' diyerek başLamayacaqım bu yazıma. Bu yazımda sözLerden bahsetmeyeceqim merak etme. NasıLsa hepsi senin için aqızdan çıkan önemsiz şeyLer, öyLe deqiL mi?

AyrıLıqı qetiren saatLere Lanet okuyorum artık. Kadere isyansa isyan. Adını sen koy işte..

HayaLLerim vardı benim de.. SeninkiLer qibi, herkesinki qibi. Suya düşenLerden bahsetmiyorum. HaLa qökyüzünde qezenLeri söyLüyorum..

UmutLarım vardı benim de.. SeninkiLer qibi, herkesinki qibi. YitiriLenLerden bahsetmiyorum. HaLa içimde koşup oynayanLardan söz ediyorum..

Can kırıkLarım yüreqimi kanattı sen gittikten sonra. Hayat ikiye böLündü; 'senden önce, senden sonra...'

Dün bir arkadaşım sarıLdı boynuma. SeviLmeye bu kadar ihtiyacım oLduqunu o anda anLadım işte.
    Ve bir şeyi daha anLadım; 'Sen beni hiç sevmemişsin...'

Cana kıymak düşüncesi beynimi kemiriyor sokakLarda. Her qeLen arabaya ceLLat qözüyLe baktın mı sen hiç? Veya her aqaçta kendini gördün mü boquLmak üzereyken?

KoLay oLanının kaçmak oLduqunu öqretti annem bana. ÖnemLi ve zor oLanı ise yaşamakmış..
    'Peki her qün öLüp öLüp diriLmek nedir anne?' dedim. Sustu... İLk defa annem sustu...

'Yeni bi başLanqıç yap' dedi eş dost. 'BaşLadıqımı bitiremedim ki' dedim.. OnLar da sustu.

Hayatta susmuştu ya hani, dayanamadım artık ben de sustum. Ne soruyorum ne de cevap veriyorum. Sadece böyLe arada bir sessiz çıqLıkLarımı kağıda döküyorum...

-aLıntı-

Hayat Susmuştu,Dayanamayıp Ben De Sustum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ::....Ben Sustum...::

::....Ben Sustum...::

Sustum ve gülümsedim.. bir çığlık kanıyor demedim, en derininde yüreğimin... Gülümsedim... gülümsedim ve sustum... içimdeki volkanları boğarak... Sustum ve gülümsedim.. susturarak içimdeki sabır taşını hüznü yüzümde, acıyı gözlerimde toplayarak... Demedim kimselere bir çığlık kanıyor, en derininde yüreğimin... bilirim acının dili olmaz... Sustum! sadece sustum ve...
  2. Ben Sustum

Ben Sustum

Ben sustum uzaktaki yar Dudaklarimin arasindaki sarki,saclarimi oksayip giden ruzgar, Yuregimin kaniyla yazdigim siirler,akan deryalar,nehirler sustu. Sustu ve uzaktaki yar sustu... Hep hep sustumda ne oldu ki? Bitkin,kirgin perisan yasadim.Kanimla yazdim yuregime.Nakisladim. Oyle, oyle cok sevdimki seni...sevdimde....sevdimde ne olduki?? Kara sapli bicak sirtimda yasadim. Sabahlara kadar...
  3. ben sustum.............

ben sustum.............

Herkesin konuşduğu dünyada ben sustum. Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! Kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... Yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... Sustum! Tüm acılarımı haykıracakdım ki sustum ... Ne kadar susulacaksa o kadar sustum Bir çığlık kanıyor demedim, en derininde yüreğimin İçimdeki volkanları boğarak sustum! Açmadım kimselere yüreğimi Hançeri sadece kendime...

Sayfayı Paylaş