gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Hayat yasamaya deger

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Hayatım da ilk önce SEVMEYİ öğrendim, çünkü sevdikce kendimi iyi hissettiğimi öğrendim....
    AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve afetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm..

Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık!

Aslında BANA DEĞER VEREN İNSANLARIN çok yakınımda fakat gözlerimin hep uzaklarda olduğunu anladIm

Birisini kırdıktan sonra ÖZÜR DİLEMENİN aslında beni ben yaptığını anladım.

[COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]SEN BENİM İÇİN ÖNEMLİSİN kelimesinin verilecek en büyük hediye olduğunu buldum...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]Bir yerden sonra KEL[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]İMELERİN mâna ifade etmediğini biliyorum...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0080][/COLOR]

[LEFT][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]Sahilde yürür ve düşünürken birinin de beni DÜŞÜNDÜĞÜ duygusu beni sevindiriyor...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0080][/COLOR][/SIZE][/LEFT][SIZE=3][COLOR=#ff0080]
    [FONT=Segoe UI][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][SIZE=3][COLOR=#333333][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]MUTLU OLMANIN asl[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]ında bir kedinin güzel bir anını yakalamak kadar basit oldugunu anladım...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]KAÇIRDIĞIM FIRSATLARIN aslında bana yeni fırsatlar yarattığını gördüm...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe UI][COLOR=#333333][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080]

[SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]Yıldızların benim için parladığını hissediyorum.[/FONT][/COLOR][/SIZE]
    [/COLOR][/FONT][/SIZE]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]Hayat[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Segoe Print][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]ımda YANIMDA GÖRMEK istediklerimi yanımda göreceğim çünkü onların bana değer verdiklerini biliyorum...[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]YAŞAMIN YAŞAMAYA DEĞER OLDUGUNU VE İSTERSEM MUTLU OLACAGIMI BİLİYORUM[/FONT] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080][SIZE=3][FONT=Segoe Print][COLOR=#ff0080]

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Son düzenleme: 27 Nisan 2010
  2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    [SIZE=3][COLOR=#ff0080][FONT=Comic Sans MS]SEN BENİM İÇİN ÖNEMLİSİN kelimesinin verilecek en büyük hediye olduğunu buldum... [COLOR=Black][I] bütün yazı harika fakat bu daha harika cnm emeğine sağlık:D:D[/I][/COLOR]
    [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Hayat yasamaya deger konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yasamaya bakis acisi

yasamaya bakis acisi

YAŞAM'A BAKIŞ AÇISI İnsan dediğimiz varlık blûğ çağına geldikten sonra zihninde oluşturduğu vehim, bilgi, tecrübe, telkin, çevre, genetik yapılanması gibi faktörlerin etkisi ile zihninde belli bir yöne doğru çekim oluşur. Çekim yönü dediğimiz faktör aslında iki yöndür. Bu yönler kişinin yaşadığı Dünyaya, Evrene, Kâinata bakış açısının, kabullenişinin etkisi altındadır. Aldığı kararların...
  2. okumaya deger....

okumaya deger....

gül' ünüzü yolun başındayken seçin Vaktiyle, görkemli bir malikanede yaşayan, yaşlı, çok zengin bir adam varmış. Malikane, gözalıcı güzellikte güllerin yetiştiği bir bahçenin içinde yer alıyormuş. Bu yaşlı zenginin evine, her hafta belli bir gün, orta yaşlı, tatlı dilli bir bohçacı kadın gelir ve yepyeni birbirinden güzel, pahalı kumaşlarını önce adama sonra çalışanlarına sunarmış... Bir gün...
  3. Aile Degerlerimiz

Aile Degerlerimiz

aile değerlerimiz Mutluluğun resmini yapmak mümkün mü? Hadi şöyle sorayım; elinize bir kamera verip mutluluğu gösterin desem neyin fotoğrafını çekerdiniz? Benim aklıma hep ilkokul kitabımdan hayal meyal hatırladığım bir resim gelir. Dışarıda kar var... Masa, birkaç koltuk, bir soba, sohbet eden anne-baba ve çocuklar, büyük anne örgü örüyor, büyük baba gazete okuyor... Daha büyük bir...
  4. hcg degeri

hcg degeri

Adettetden 1 gün sonra kan testi yaptrdim 54.91 cikti nasıl sizce sizin degernz nasildi yardim edermsinz

Sayfayı Paylaş