gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hayata dair anlamlı sözler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hayata dair anlamlı sözler, hayata dair sözler facebook facebook hayata dair anlamlı sözler 2012
    ADINI bile ANMIYORUM bazılarının..! ÇOMAKLARINI hazırlayamayacak kadar DARGINIM..!

Bazı ETEKLER, her KADINA yakışmaz,
    Mesela, UZUN BOYLU olmak lazım...!

Bazı ERKEKLERDE, pantalona yakışmaz,
    Mesela, ADAM olmak lazım ..!

Sahte dost sabun gibidir. Elini yüzünü temizler; ama ayağını kaydırır!

Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır hurafesiyle kalbini kandırmayı seçmektir Aşk!

Senin tarafından sevilmeyi beklemek! Öküzün trene baktığında ilham alıp şiir yazmasını ummak kadar gayrı ciddiydi!

Zaptı mümkünmüdür ki kalbinin? Benimkisi bir şaha kalkış! Bir kuşatma! Cihat ilan ediyorum eyy Aşk-ı canan! Bu bir feryat-ı figân! Teslim et yüreğini ve destan yazalım her an..

Hiç bir sonbahar yaşatamadı bana gidişinin vesile olduğu kalp solgunluğunu.. Artık ne bir tomurcuk,ne de asi bir gül.

Büyük bir aşk! aşşalık bir ihanet ile son buluyorsa,insan oğlu ikili ilişkilerde ki adrenalin tutkusunu tekrar gözden geçirmelidir derim.

Birinin gerçekten acı çektiğini görmek istiyorsan,onu çin işkencesi,domuz bağı ya da falaka gibi işkenceleri hayal etme! Sabret ve Aşık olmasını bekle.

Uykuya ne kadar hasret kalırsan kal,eninde sonunda gelir ve tüm ihtişamıyla çöker gecelerine! Hadi sende,uykum gibi gelsene.

Yaşama Dair Anlamlı Sözler | Facebook sayfasından aldım bütün sözleri

Hayata dair anlamlı sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayata dair kızılderili sözleri

hayata dair kızılderili sözleri

kızılderili sözleri kızılderili aşk sözleri kizilderili resimli hayata dair sözler facebook Hayvanlar olmadan insan nedir ki? Eğer bütün hayvanlar kaybolup giderse insanoğlu büyük bir ruh yalnızlığı içinde ölecektir. Hayvanlara ne olduysa insanlara da aynısı olur. Her şey birbirine bağlıdır. Yerkürenin başına gelen, yerkürenin çocuklarının da başına gelir. Seathl, Suqwamish-Duwamish Kabilesi...
  2. hayata dair en güzel sözler!!!

hayata dair en güzel sözler!!!

en güzel hayat sözleri hayata dair en güzel sözler hayat sözleri hayata dair sözler Akıllı görünme çabası, çoğu zaman akıllı olmayı engeller La Rochefoucauld Damla, kendini tamamlayınca damlar. ANONIM Baba : Yemeğini bitir Cocuk : Ağzım kelimelerle doluyken nasıl yemek yiyebilirim ki. ANONIM Birkaç saat mutlu olmak istiyorsanız, içki içiniz Birkaç gün mutlu olmak istiyorsanız, seyahat...
  3. Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Arkadaşlar bana Yaşama Dair Anlamlı Sözler lazım sizden bu konuda yardım bekliyorum
  4. Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥ "Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Kadının kalbine acı yerine sevgi, Sırtına sopa yerine şefkat, Gözlerine yaş yerine gerçek...
  5. Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Ağır Sözler Resimli Hayata dair Resimli Ağır Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve ağır sözler isteyen tüm misafirlerimize resimli ağır sözler sunuyoruz arkadaşlarım. Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem...

Sayfayı Paylaş