Hayata dair Resimli Ağır Sözler

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ağır Sözler Resimli

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve ağır sözler isteyen tüm misafirlerimize resimli ağır sözler sunuyoruz arkadaşlarım.

asksozleri7-56.jpg

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere.

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (.....)

Bir gün sevgilim sordu a‏sk nedir diye... Biraz zaman istedim dü‏süneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir ba‏skas‎‎ı ile, kulag‎ına f‎ısı‎ldad‎m a‏sk izdiraptir diye

нαηι єη gυzєℓ αѕкℓαя ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υgυη ι¢ιη αѕıgıм ѕαηα!

Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle An Adimi, Beni Seven Bir Cocuktu De, Ve Sonra Seni Ne Cok Sevdigimi Ogrenememis Olmanin Acisiyla Esef Et!

ask-sozleri5-fb.gif

Sen Sadece Gülmeyi Değil Ağlatmayıda Öğrettin bana Sen Sadece Sevgiyi Değil nefreti yaşattın bana Garip Hayatımda!

Ayrılıcaktı Madem Ellerimiz neden birleştik Biz? Madem gidicektin Söylemeden neden Gözgöze geldi Gözlerimiz! Hadi Cevap ver Korkak Kaçmakla Avut Kendini Serseri!

Güzelliğine Güvenme yalan olucaksın günün Birinde, Herkeze Güvenme Onlarda Gidicek beni Bıraktığın Gibi Günün Birinde Kalacaksın ozaman Anlayacaksın Sözlerimi Ağlayacaksın ihanetinin bedelini çekeceksin her nefesinde!

Nereye Gidersen git beddualarımla Nefes Almayı Öğreneceksin, Nereye Bakarsan bak bana yaptığın yanlışları tek tek görüceksin Ya Kendini Yada Vicdanını öldürüceksin Ancak ozaman hayatını resetliyeceksin.!!!

Sadece Seni kaybetmedim ben hayatımıda kaybettim Sayende! Sadece Gülmeyi Unutmadım Ağlamayla Barıştı Gözlerim Hayatı ve Yalan Aşkları Suluyorum Artık Hayata Değil Senin Gibi Birine Ağlıyorum ve Lanet Ediyorum.

Bitirmek Değil Artık öldürmek için izliyorum seni! Sen hayatımı Alt üst Ettin bende Hayatını Darmadağın Edceğim Hayata yeminliyim!

Geri