gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayata, İnsanlığa, Yağmura, Huzura ve Aşka Dair

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hayata, İnsanlığa, Yağmura, Huzura ve Aşka Dair
    emeğine sağlık canımmm harikalarrrr
    çok beğendimm ben bunuu yaaa

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hayata, İnsanlığa, Yağmura, Huzura ve Aşka Dair

emeğine sağlık canım güzel ve huzur veren resimler bana göre

Hayata, İnsanlığa, Yağmura, Huzura ve Aşka Dair konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayata ve Aşka Dönüş

Hayata ve Aşka Dönüş

Gözlerini üzerime dikmiş yüzünde gülümseme bana doğru ilerliyordu. " Merhaba" dedi O dakikalarda bu kelimenin hayatımı ne denli değiştireceğini tahmin edemezdim. 2 yıldır arkadaşlığımız devam ediyordu. Fındık kabuğunu dolduramayacak bir sebepten bilmem kaçıncı kez ayrılmıştık. Bana inat olsun diye arkadaşlarımdan birine çıkma teklif etmişti. Aylardan sonra beni bir cafeye davet...
  2. Psikoloji ve Aşka Dair

Psikoloji ve Aşka Dair

psikoloji ile ilgili sözler psikolojide aşk aşktan kaçmak aşk psikolojisi insan psikolojisi "Aşık olmak mı? Aşktan kaçmak mı? tabii olandır." sorusu tarih boyunca hep zihinleri kurcalaya gelmiştir. Bütün kültürlerde ve toplumlarda aşka dair izler vardır. Bu bazen şarkılara bazen folklora, bazende ifadelere yansmıştır. Aşka dair hikayeler anlatılmış, şiirler yazılmış edebi ürünler...
  3. aşka ve sevgiye dair nickler

aşka ve sevgiye dair nickler

sevgisiz nickler sevgi nickleri sevgiye dair nickler aşka dair sevgiye » Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız. » Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir » Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip...
  4. Hayata Dair

Hayata Dair

Eflatun' a iki soru sormuşlar. Birincisi insanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışı nedir? Eflatun tek tek sıralamış. Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler. Para kazanak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler. Yarınlarından endişe edip bugünü unuturlar. Sonuçta ne bugünü ne de yarını yaşarlar. Hiç...
  5. Aşka ve sevgiye dair avatarlar

Aşka ve sevgiye dair avatarlar

Aşk heryerde aşk gönüllerde kimi acı kimi tatlı aşkın türlü türlü hali...

Sayfayı Paylaş