gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hayata Yeniden Gelseniz

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bu hayata yeniden gelseniz ne yapmak/ne olmak isterdiniz? Neyi değiştirmek isterdiniz? Yoksa herşey yine aynı olsun, ben böyle kalayım dermisiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hayata Yeniden Gelseniz
    hayata yeniden gelseydim ilk önce okulumu bırakmazdım bitirirdim en büyük pişmanllığım bu başkada bişe istemezdim galiba

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

hayata yeniden gelseydim yine herşeyin böle olmasını dilerdim... çünkü hayatımda yaşadığım her anımdan zevk alıyorum.. üzgün olduğum çok kötü geçtiğini düşündüğüm günlerde bile o günün öle yaşanması gerektiğine inanıyorum

ama en önemlisi evet bir şeyin değişmesini isterdim.. oda biricik eşimii keşkee daha önce tanısaydım yani hayatıma ilk o girseydi :)

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hatatımda herşey aynı olsun isterdim ve okulumu bitirmek isterdim aslında pek geri kalmışta değilim :)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

yine aynı anne ve babanın kızı olmak isterdim ve yine aynı insana ........ isterdim :becky:

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayata Yeniden Gelseniz

yine aynı kişiye aşık olmak isterdiim..yine anne ve babamın biricik kızları olmak isterdiim..değişen birşey yok...ama üniversiteyii kazanmam isterdiim.

Hayata Yeniden Gelseniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayata Yeniden Başlamak Için

Hayata Yeniden Başlamak Için

Birbirimizi anlamak için biraz daha gayret edip şu noktaları dikkate almalıyız! İşte, insanların birbirini yanlış anlamasına neden olan kritik 9 iletişim sorunu: Unutmayınız ki, ¤ Sizin düşündüğünüz ¤ Sizin söylemek istediğiniz ¤ Söylediğinizi sandığınız ¤ Söylediğiniz ¤ Karşınızdakinin duymak istediği ¤ Onun duyduğu ¤ Onun anlamak istediği ¤ Onun anladığını sandığı ¤...
  2. Şebnem Ferah - Yeniden Doğup Gelsem

Şebnem Ferah - Yeniden Doğup Gelsem

al beni istersen sevgim içimde gökyüzüm masmavi çığlıklar gökyüzümde al beni yanına dünyadan koru yeniden öğret dünyadaki yolu tanrım hayalim var ümidim çok sebebim var dönüşüm yok yeniden doğup gelsem çocuk kalır büyümezdim açılan penceremden yine seni severdim al beni istersen sevgim içimde gökyüzüm masmavi çığlıklar gökyüzümde al beni istersen korkum içimde umudum isyanda isyanım...
  3. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  4. Hayata Dair

Hayata Dair

Eflatun' a iki soru sormuşlar. Birincisi insanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışı nedir? Eflatun tek tek sıralamış. Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler. Para kazanak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler. Yarınlarından endişe edip bugünü unuturlar. Sonuçta ne bugünü ne de yarını yaşarlar. Hiç...
  5. Akıl Sağlığınızı Bozmak İçin Yeniden Geldiler !!!

Akıl Sağlığınızı Bozmak İçin Yeniden Geldiler !!!

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine gülmekten yarılacağınız yaşanmış olayları aktarmaya devam.Aman ha akıl sağlığınıza dikkat edin [MEDIA]

Sayfayı Paylaş