gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

-->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR....

Konu, 'Karikatürler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

hayatı anlatan videolar hayatı anlatan yazılar [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: -->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR....
    mesaj dolu anlamlı karikatürler paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bütün karikatürlerin kendilerine göre anlamları var sadece bakmak değil anlamak da gerekiyor süper yani. teşekkürler canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok guzel yaa...hersey hayattakı gıbı:S emegıne saglık

-->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karikatürler

karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karikatürler

Karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karikatürler..

Karikatürler..

4. Canlılardaki düşündürücü özellikler

Canlılardaki düşündürücü özellikler

Düşünen, akıl ve vicdan sahibi olan her insan için yerde, gökte, denizin derinliklerinde, uçsuz bucaksız evrenin her köşesinde Rabbimiz'in örneksiz yaratışının sayısız delilleri bulunmaktadır. Bu yazımızda Rabbimiz'in Bedi sıfatının tecellisi olarak bazı canlılarda yarattığı benzersiz özelliklerden söz edeceğiz. Bu benzersiz özelliklere sahip olan canlılardan biri kutup ayılarıdır....
  5. Düşündürücü Mesajlar istiyorum

Düşündürücü Mesajlar istiyorum

Kızlar ben sizden bir arkadaşım için ki çok önemli olan bir arkadaşım için Düşündürücü Mesajlar yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi:)

Sayfayı Paylaş