gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hayatı fişe takılı:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eşimin teyzesi beyin kanamasından önce kısmi sonra tamami felç geçirdi Arkasından beyin ölümü gerçekleşti şu anda hayatı takılı olduğu fişe ve çocuklarının vereceği karara bağlı kalbi atıyor nabız 28 29 arasında gidip geliyor:( ne kadar kötü bir durum kalbi atıyor ve fiş çekilsinmi çekilmesinmi eşimin teyzesi olduğundan üzülmüyorum insan olduğu için üzülüyorum çocukları torunları yoğun bakımın önünde bekliyorlar ekrandan bize gösterdiler çok kötü oldum Düşünsenize Allah korusun sevdiğiniz birinin hayatı fişe bağlı ve o kararı siz veriyorsunuz demin ordaydım okadar ağladımki nasıl kalbi atan birinin fişini çekerler diyorum eşim dediki ama onun beyni ölmüş yaşamsal fonksiyonu yok geriye dönmesi mümkün değil Allah eşine ve çocuklarına sabır versin zor bir karar olacak....

Son düzenleme: 13 Mart 2009
  2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayatı fişe takılı:(
    çok kotu.gecmıs olsun...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...
    YA dusunmesı bıle kotu..gozlerının onunde bırı can cekısıyor..hayatı ıkı dudak arasından cıkan seye baglı....ya ne dıyecegımı bılmeıyorum..canım sende destek ol....kı oluyorsundur....

cok kotu ..ınan cok uzuldum....ALLAH yardımcınız olsun canım....

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sağol nurcum iyi dileklerin için ama malesef teyzeyi kaybettik iki hafta oldu canım dediğin gibi zor bir karardı evlatları karar veremedi en sonunda cihaza bağlıyken kalbi durdu umarım Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın canım...

4. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

öncelikle allahtan şifa diliyorum ama ben çıkmayan candan umut kesilmeyeceğine inanıyorum allahın mucezeleri bitmez bence tam bir kayboluş olmadan kimse kimsenin fişini çekmesin derim
    allahtan sana ve teyzene ve sevenlerine sabır dilerim

hayatı fişe takılı:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpeğe kalp pili takıldı

Köpeğe kalp pili takıldı

Yıllarca kurtarma çalışmalarında görev alan kahraman köpek Moly'nin bu kez hayatı kurtarıldı. Daily Mail gazetesinin haberine göre, Missouri Veterinerlik Okulu,kalp sorunu olan 5 yaşındaki çikolata renkli Labrador cinsi Molly'e kalp pili taktı. Dişi olan Molly'ye ameliyatla pil takılmasına, kalbindeki sorunun tespit edilmesinden sonra karar verildi. Ameliyat masraflarını hayırseverler...
  2. Sigortalı Hesap Fişi indir

Sigortalı Hesap Fişi indir

sigortalı hesap fişi sigortalı hesap fişi indir ssk formu Biliyorsunuz ki muhasebede işlemler bir ay geriden takip edilir arkadaşlarım, bazen sigortalı için lazım gelen sigortalı hesap fişinin boş olarak word tablosu halindeki şeklini aşağıdan indirebilirsiniz. BURADAN İNDİRİNİZ.
  3. Okul Fişleri

Okul Fişleri

İşte Türkiye şartlarına göre yeniden düzenlenmiş okul fişleri. -Ayşe kızım mini etek giyme -Ömer git kendine iş bul -Muhammer eve ekmek getir -Hatce kötü yola düşme -Hayriye otobüste büyüklerine yer ver -Süleyman fordçuluk yapma taş olursun -Keriman git amcanın elini öp -Bahadır babana bile güvenme -Zeynep tanımadığın insanlarla konuşma -Nuri dedenin takma dişlerini ağzına...
  4. AkLım TAkıLdı

AkLım TAkıLdı

Dün gece hep seni düşündüm Söylediklerime aklım takıldı Uykumda bir sağa bir sola döndüm Alaycı gülüşüne aklım takıldı Yüzünde şüpheli bir anlam vardı Bana ne dediysen sanki yalandı İçimi tarifsiz bir korku sardı Aşkımı düşündüm aklım takıldı Açık konuş benle doğruyu söyle Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle Bir yanlışlık yaptım demedin amma Şeytana uydun mu aklım takıldı
  5. okul fişleri

okul fişleri

okul fişleri Gaziantep Yöresine özgün deyişlerden yapılmış Komik Okul Fişleri : ) ama çok tatlılar ya değilmi :) maamed o ney ney maamed ney ayyuş yuvalama yi. öggeş deerme dönder. atike govalamaç oyna. hösüyn camışa bah. meyrem ılık meyan iç. mamdeli sıcak beyran iç. küşümlen hösüyn küşümlen. azzet bak tomuzlan gaç hayce gaç. Bah nazire bu belbet. güssüm küfde yi. möhderemhavanta etme....

Sayfayı Paylaş