gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hayatıma fön çeksem düzelirmi hayatıma fön çeksem düzelirmi acaba Ben yanlışlar yaptım hayatım da hayatıma dair bir sözümde yok aksine susmayı tercih etim haykırmak istercesine…
    Hata yapmadığımı düşündüğüm tek şey sen ile bir şeylere başlamak oldu. Hayatımın doğru olan yanısın bana yön gösteren kutup yıldız misali.
    Her yıldız kayarmış sende kaydın elerimden bir yıldız gibi gecemde bana yön gösteren sen gittin ben karanlıklar içinde kaldım. Yok, artık bir ışığım olmayacakta belki dünyanın sonuna gitmiştir yıldızlar merak ederim yıldızlar kaydığında nereye giderler acaba bulur muyum bu karanlıklar içinde dünyanın sonun?

Seni seviyorum diyemedim çok kısa sürdü seninle hayatımız senden sonrada kalmadı bir hayatım bir kimse yok artık seni seviyorum diye bilecek biride yok karanlığımda. İnsanlar yıldızlardan dilek dilediği için ışığı söner kayarmış yıldızlar gel ışığım ol senden dilek dilemem. Gitmek isteyeni durduramazsın bilirim ama yinede gitme kal seninle yeniden başlayalım hataları yıkarak sen gittiğinden beri hava hep ayaz benim için hep soğuk yatak. Hani gittin ya gittin işte.
    Hayatıma fön çelsem düzelir mi? Geri getire bilir miyim seni? Hayatıma ışık olur musun yeniden? Kalbimde senin için yok bile kinin ama sende herkes gibi değilsin benim için sen hayatımın merkezisin, uzaktasın yokluğunun dayanılmaz acısı içimde sen benim kabuk tutmasını istemediğim devamlı içime kanayan bir yaramsın. Ben ne mecnun oldum ne kerem ben ben oldum şu sensiz hayatımda.
    Biliyorum yoksun artık geri getiremeyeceğim seni, mahşer günü de olsa duyacaksın sesimi o gün ortalığa düşmüş seni arıyor olacağım şimdi yaptığım gibi....

alıntıdır[​IMG]

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğine sağlık

3. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Hayatıma fön çeksem düzelir mi?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Kopya Çektiniz mi?

Hiç Kopya Çektiniz mi?

Eğitim hayatınızda hiç kopya çektiniz mi? (Buna kopya alıp verme hazırlama gibi bütün eylemler, etkinlikler ve ekipmanlar dahildir) :D
  2. Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin

Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin

erkek fön çekme teknikleri fön çekme teknikleri erkek video çekmek Kıvırcık saçtan sıkıldınız ve saçınıza fön çekip düzleştirmek istiyorsunuz ama kuaföre gitmeye vaktiniz yok o zaman ne yapıcaz fönünümüzü evde kendimiz çekicez...İşte size evde fön çekip saçınızı kuaförden çıkmış gibi yapmanın püf noktaları :tik: Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye...
  3. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  4. fön

fön

fönüm daha iyi nasıl olabilir
  5. Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

Saç Düzleştirici mi, Fön mü Daha Sağlıklı?

saç düzleştirici, fön makinası, fön mü düzleştirmek mi Sevgili melekler, kadınların evde en çok kullandıkları saç şekillendirme yöntemleri fön çekmek ve saç düzleştirmektir. Günlük rutinde uğraşılan saçlar için uğrşılan fönler, saç düzleştirmeler acaba saç sağlığı için ne ifade ediyor? Elektriklenen, kabaran ve şekli bozulan saçlarımız için en doğru seçim acaba fön çekmek mi, saç...

Sayfayı Paylaş