Ailesi hayatımı kararttılar sorunlar sıkıntılar

tugbaplg

Yeni Üye
Üye
Ailesi hayatımı kararttılar sorunlar sıkıntılar
HİKAYE baya uzun 2004 mayıs ayı ünv 1.sınıfta tanıştık daha çocuk muşuz meger.deli gibi sevdik birbirimizi sımsıkı sarıldık hayata ünv bittti 2007 ben atandım o atanamadı işte ozaman başladı işkence ha bu yıl ha seneye derken bir türlü işsizbir insanla evlenmek istediğimi söyleyemedim aileme derken bir gün annem öğrendi.bunun yanı sıra onun annesi ve kız kardeşleri beni ilk günden beri biliyorlar ve karşı çıkar bir avır sergilemiyorlar.yıllar geçiyor işsizlik görüşememek acı ısdırap sevgimizden hiç birşey eksitmedi taa ki o atandı benim ailem karşı çıktı ama benim için kabullendi ama bu süreçte onun ailesi ailemin tavrına karşılık grçek yüzlerini gösterdi beni istemediklerini belli ettiler.biz herkese karşı çıkarak nişanlanddık 2010 ekim bu tarıhten sonra kaynanam bana gizli savaş ilan etmiş nişanlım aralıkta askere gitti tek mutlu zamanım o iki aylık zamanmış meğer nerden bileyim.nişanlım mayısta geldi temmuz16 düğün tari miz 1 haziranda düğün alışverişine çıktık nişanlımın annesi annem ve biz kadın yarım saat tutabildi kendini 6 ay boyunca şişirmiş kendini biz mutlu mesut alış veriş yaparken başladı kadın sayırmaya lanet olsun tanıştınız güne sen uyanıksın sen saygısızsın ve daha neleeeeeeeeeeeeeeeeeer neleeeeeeeeeeeeeeeeeeeer anlatamam kabus gibiydi nişanlım annesini susturmaya çalıştı ama beceremedi ama benim yanımdaydı orta yolu bulaya çalıştı bu yapılanlar aileminde zorun gitti tabi ama biz orta yolu bulamadık bir turlu 7 yıl boyunca nelere nelere göğüs gerdik anlatamam ama dul bir kadının kaynanamın saplantılı ve yersiz gereksiz düşüncelerine karşı koyamadık.yinede psikoljisi bozuktur dedim belkide aşabilirim dedim kendi aklımdan nişanlım annesini aldı ve evlerine giti ben seni asla bırakmam dedi aşcagız bunu da dedi yıllardır bana verdiği bir çok sözü tutmuştu hep güvendim ona aradan sıkıntı dolu günler geçti ve NELER OLDU HALA ŞAŞKINIMnişanlım bana mesaj atım ben artık seni mutlu edecegime inanmıyorum seninle evlenmek istemiyorum dedi hiç birşey anlamamıştım 8 yıl dile kolay 8 yıl ya ne demek herşey bitti ne kadARdil döktüysem olmadı O ŞEREFSİZ HAYSİYETSİZ LANET KADIN NE YAPTI NİŞANLIMA NASIL ALDI ONU BENDEN NASIL ALDI neler yaptı hala anlayamadım ben nişanlımdan vazgeçmedim ğeçemem alllh kahretsin o kadını e kızlarını ne olurBANA YARDIM EDİN NE OLUR NE YAPMALIYIM NE YAPMALIYI O KADAR ÇOK EMEK VERDİMKİ O ADAMA VAZGEÇMEK İSTEMİYORUM AMA O BENİ İSTEMİYOR 8 YILDIR İSTEYEN ADAMA AYAKLARIMA KAPANAN ADAMA NE OLDUDA İSTEMİYOR ANLAMIYORUMMMMMMMMM

üc sey olmus ola bilir
1. cocuk seni cok seviyor ama annesini kontrol edemiyor ve o yüzden askindan vaz geciyorki sen bari mutlu ol diye

2. cocuga annesi büyü yapti, simdi büyü müyü olmaz deme benim ablamada birisi büyü yapmisdi inan öyle birsey var hem hadisleri okursan peygamber efendimize sav de büyü yapmislardi
eyer durum böyleyse bol bol dua kuran zikir oku ve bir hocaya danis derim büyüyü bozdur

3. bu olasiliga pek sans vermiyorum ama gözden irak gönüldende irak ola bilir
ama sanmiyorum cocuk seni seviyorduysa annesi aranizi acti bence

rabbim yar ve yardimcin olsun
bol bol zikir et esmaul hüsna oku ve nas ve felak surelerini

ooffff bu çok kötü olmuş ama bence unut gitsin derim tatlım 8 yılı bir kalem de silen adama değmez şimdik daha annesinin yaptıklarından sonra ayrılalım diyenden hayır gelmez evlenince iyice karartır o kadın belliki koası olmadığından oğlunu paylaşmak istemiyo.bunlar benim düşüncelerim tatlım allah yardımcın olsun

Canım 8 yıl boyunca sevmişssiniz ama her şeyi görmezden gelip bir kalemde silen birine dönmek için ne çıkış yolu ara,nede kendine sorun et...Sevseydi eğer senin yanında olurdu.Bırak düşünme hakkında hayırlısını iste canım

8 yıl yanında olduğunu söleyen adam bir anda bir mesajla bitiriyor ve sen hala onu istiyorsun,yol arıyorsun,8 yılı bir mesajla silen adama dönmek istiyorsun:S
bide annesi öle bir kadınla bir ömür geçire bileceğinimi düşünüyorsun,bence yapamazsın şahsi düşüncem.Düğün alışverişinde ağzına geleni sana söleyen bir kadınla bir ömür bence iyi düşün.8 yıla bir ömrü kurban etme :S
RABBİM yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun

ah ahh melegim..seninki 8 benimki 6 sen nisandan ben evlilikletn üstelik birde kiz var ortada...bu kaynanalar yokmu..bizim sorunda onlara savas actigimda basladi ..adam sapitti ...benim umudum var insallah hersey düzelecek insallah...

ama senin durumuna gelince kaybettigin 8 sene söylemesi cok kolay biliyorum ama okadainla yasamaya basladiginda istedigin kadar görüsme alttan al nisanlin icin bu hep sorun olacak ve daha kötü seyler cikacak ortaya..vazgecmek cok zor aynisini yasiyorum suan bende vazgecemiyorum..ona neler verdim neler...ama senin icin biraz daha kolay öncelikle rabbine sigin o seni sakinlestiriyo ve olaylara hissi yaklasmamaya calis canim insallah hayirlisi neyse o olsun...

düşünsene seni sevmeyen ve sevmeyecek olan biriyle evli olmak bence başından böle olması senin için iyi ve hayrına olmuş sakın üzülme evet sen haklısın 8 yıl kolay degil ama seni sevmeyecek birini bile bile sevmekte bana göre yanlış sana deger vermeyene sende verme evet belki bizler için kolay ama bunu senin düşünmen lazım üzülme rabbim yardımcın olsun kaderinde kısmetinde kısmetlerimizde ne varsa onu yaşıyoruz

bu daha baslangic senin icin canim..nisanlin hep arada kalacak...bunu erkekler kaldiramiyorlar canli örnegi bende güzelim...gelecegini karartma gecmisini vermisin gelecegini almalarina izin verme....

Çok zor bir durum tatlım Allah yardımcın olsun. Bnde kızlarla aynı fikirdeyim.Çok zor biliyorum ama unutmaya çalış. Verilmiş sadakan varmışki evlenmeden kurtulmuşsun dul bir kadın olmaktan çok iyidir.Bence önüne bak artık arkana bakarak yürürsen sürekli takılıp düşersin. Eminim karşına seni ondan çok çok daha fazla mutlu edecek biri çıkacaktır.

Geri