gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Hayatımın anlamı....

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Bu gün abimin canımdaki canın doğum günü...bitanem iyiki doğmuşsun...iyiki varsın... 22 yaşın kutlu olsun...bitanem senın gibi abim olduğu için çok şanslıyım... Allahım bizi hiç ayırmasın...nice yıllara bebişim....

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah abini sana, senide abine bagislasin canim :)
    ne mutlu sanaki bir abin var :)

Daha nice yillara insallah :)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hercai teşekkür ederim canım sağol güzel dileklerin için

Hayatımın anlamı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatın anlamı!

hayatın anlamı!

4 yaşındaysanız başarının anlamı altına kaçırmamaktır 12 yaşındaysanız başarının anlamı kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmaktır 20 yaşındaysanız başarının anlamı cinsel hayatınızın aktifliğidir 35 yaşındaysanız başarının anlamı zengin olmaktr 60 yaşındaysanız başarının anlamı cinsel hayatınızın aktifliğidir 70 yaşındaysanız başarının anlamı kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmaktır 80...
  2. Hayatın anlamı...

Hayatın anlamı...

Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğunu kendi kendine sormaya başlamış… Bulduğu hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş… Ama aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş… Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş… Köy, kasaba, ülke dolaşmış bu arada zaman da durmuyor tabi ki… Tam umudunu yitirmişken bir köyde...
  3. Hayatın Anlamı...

Hayatın Anlamı...

Günlerden bir gün adamın biri hayatın anlamını merak etmiş. Bulduğu hiçbir yanıt ona yeterli gelmemiş ve çevresine danışmış. Aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Köy, kasaba, ülke dolaşmış ama yetineceği hiç bir cevap bulamamış. Tam umudunu yitirmişken bir köyde ona... -"Şu karşıki dağları görüyor musun, orada yaşlı bir bilge yaşar istersen...
  4. hayatımın anlamı

hayatımın anlamı

hayatımın anlamı hayatım nickleri hayatimin anlami hayatımın anlamı nickleri hayatıma mesajlar askımm seni iyiki buldum sen benim herseyimsin SENİ ÇOK SEVİYORUM bitanemm Allah bizi hiç ayırmasın seni çok özlüyorumm
  5. Hayatın Anlamı

Hayatın Anlamı

Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğunu kendi kendine sormaya başlamış. Bulduğu hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş... Ama aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş.. Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş... Köy, kasaba, ülke dolaşmış bu arada zaman da durmuyor tabi ki. Tam umudunu yitirmişken bir...

Sayfayı Paylaş